Fleur de Santé

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Fleur de Santé márkabolt, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: médea, Módosítva: 2012. augusztus 29.

Lelőhely:   Fleur de Santé márkabolt, online

Dúsító hatású szempillaspirál, amellyel tökéletesen formázhatja és dúsíthatja szempilláit. Könnyedén felvihető, intenzív hatást biztosít. Nem csomósodik, nem kenődik el, és tartós hatást biztosít.

Kiszerelés: 12 ml

Damayanti

2017. február 27.

Nekem is eléggé tud maszatolódni és ahogy régebb óta használom, valahogy picit csomósodik és "dzsuvásodik" a festék, de ez mondjuk kb. minden spirálnál így van, a legmárkásabb és drágább féléknél is egy idő után... Amúgy egy remek hétköznapi spirál, önmagában nem olyan látványos, de egynek elment ez is. Nem rossz, az Avonos spiráloknál például jobb...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 27.

médea

2012. szeptember 11.

Ajándékba kaptam, nem ismertem ezt a márkát és nem volt nagy bizodalmam benne . A keféje gumisörtékből áll, nem hagyományos. Kipróbáltam nem volt rossz, de nem lett tőle túl szép a szempillám mint attól a spiráltól amit addig használtam. Eltettem és hónapokig nem is foglalkoztam vele. Ma megint elővettem és újjból kipróbáltam. A végeredménytől elámúltam. Teljesen más volt mint mikor első két alkalommal kipróbáltam. Sokkal hosszabbra festette a szempillámat. Dúsítónak nem a legjobb, de nagyon szép hosszú pilláim lettek tőle, ami szintén fontos és nagyon jól mutat.
Negatívuma nálam, hogy nagyon maszatolódik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. szeptember 11.

Negatívuma nálam, hogy nagyon maszatolódik.