Fleur de Santé

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Ajakápolók
Lelőhely:   Fleur de Santé márkabolt, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Roxanne, Módosítva: 2012. augusztus 5.

Lelőhely:   Fleur de Santé márkabolt, online
Kategória:   Ajakápolók

Tápláló ajakbalzsam a mangó és passiógyümölcs illatával

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal (régi)

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal (régi)
powderwoman

GI85

2014. október 9.

De örülök, hogy fent van itt ez a termék. Nagyon szerettem. Kettő volt, egy mangós, az narancs színű és...hú már nem emlékszem, de az zöld színű volt. Nekem bizsergette kicsit az ajkaimat. De inkább a zöld. Azt annyira nem is szerettem. De a mangósat nagyon. Én is használom azóta is a kis tárolókat. Most saját gyártmányú kakaó-shea, stb vajas, mézes ajakbalzsam van bennük. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. október 9.

Roxanne

2012. október 10.

A márkával "boltoló" ismerőstől kaptam, mint "szájfény"-t. Kallódott a kencék között jó ideig, mire egy nagytakarításnál előkerült. Akkor jöttem rá, hogy ez tulajdonképpen ajakápoló.
Ha viszonyítani akarnám, akkor a Bebe és a régi Avonos ajakstiftek közé tenném, hatékonyság szempontjából. Persze, ez esetben az Avon a pozitív vége a skálának. Labello meg az átellenes, csak hogy tudjuk, mi merre.
Tégelyes, belenyúlkálós termék.
Először teljesen kemény, de a testhőre, illetve az intenzív használatra reagálva, idővel könnyebben kezelhetővé válik.
Szép fényt ad a szájnak, így egy átlátszó szájfényt is megspórolunk vele.
Ami abszolút hihetetlen, az az illata intenzitása. Ugyebár jó ideig hevert parlagon, de mit se kopott. Majd elhasználva, a tégely tetejétől az utolsó cseppig érezhető volt az a kellemes mangós-gyümölcsös illat. A szájon felvitel után nem, így nem zavaró a viselése.
Íze semleges, én némi jojobaolajat véltem csak felfedezni.

Még egy plusz dolog van, aminek nagyon örülök. Az átlátszó műanyag tégely, amit az "elfogyasztása" után kapunk. Tökéletes szájfény, újrahasznosított rúzs, egyéb kis edényt igénylő krémek tárolására.
Nem igazán láttam, és tulajdonképpen nem is értem, idehaza miért nem árulnak hasonló kis üres tégelyeket széles körben. Nyugodtan elférnének 5-10 darabos csomagokban a "tucatjával olcsóbb" applikátorok mellett a drogériák polcain. Hasonló árfekvésben.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. október 10.

Tégelyes, belenyúlkálós termék.
Szép fényt ad a szájnak, így egy átlátszó szájfényt is megspórolunk vele.
Íze semleges, én némi jojobaolajat véltem csak felfedezni.