Fleur de Santé

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek
Lelőhely:   Fleur de Santé márkabolt, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: GI85, Módosítva: 2014. október 20.

Lelőhely:   Fleur de Santé márkabolt, online
Kategória:   Sminkek

GI85

2014. október 25.

Muszáj volt felraknom ezt ide, mert nem találtam sehol. Imádom, évek óta meg van, semmi baja(kivéve, hogy pár éve eltörtem a tükröt véletlenül, nagyon erős ütést kapott anno, és csak a tükör tört meg). Jó a pigmentáltsága, a pirosítókat imádom. Az én színeim vannak benne. Nagyon jó minőségű, pedig gyanítom, nem a legdrágább kategória volt ez régen sem, de ahhoz képest szuper. Nagyon szeretem. Ha elfogy, akkor valahogy megpróbálom megszerezni valahonnét. Nagyon jó kis paletta és szerintem hordozóbarát. Én mindig ezt viszem el, ha elutazom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. október 25.