Fleur de Santé

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   Fleur de Santé márkabolt, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Anna, Módosítva: 2012. június 26.

Lelőhely:   Fleur de Santé márkabolt, online
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros

Frissitő arctonik spray tisztító tulajdonsággal. Használható arctonikként vagy frissítő permetként. Tisztított skandináv forrásvizet és uborkakivonatot tartalmaz.

Aktív hatóanyagok:  Az uborkának tisztító tulajdonsága van, de szintén ismert puhító, nyugtató és tonizáló hatása. Lehűti a bőrt, és hidratálja a bőrsejteket. B vitaminban, folsavban, C vitaminban, kálciumban gazdag, valamint megtalálható benne a vas, magnézium, foszfor, kálium és cink is. A viz a legtermészetesebb bőrhidratáló. A bőrt feszessé és ragyogóvá teszi. A viznek tisztító tulajdonsága van és létfontosságú ásványianyagokban gazdag.

tara95

2014. január 11.

Tavaly kaptam de csak állt a polcomon de kezdett kifogyni a lady stella kakukkfüves tonikom szóval előhorgásztam. És nagyon szeretem! Nem szárít és praktikus, h fújós. Irtó lassan fogy jó darabig elég lesz mivel sok van benne. Nem csodaszer de maximálisan elvégzi a feladatát.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 11.