Fleur de Santé

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Fleur de Santé márkabolt, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: lumiukko, Módosítva: 2012. október 22.

Lelőhely:   Fleur de Santé márkabolt, online

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

diaziana

2013. január 10.

Egy barnát kaptam még pár évvel ezelőtt Édesanyámtól. Ez az egyetlen szemceruza eddig, ami egész nap a helyén marad. A fedése valóban elég halvány, de nekem nappali sminkhez tökéletesen megfelel, nem szeretem az erős kontúrt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 10.

baobe

2012. október 23.

Én az Avon hasonló kiszerelésű szemceruzájáról tértem át erre pár éve, azért, mert az avonos egy idő után elkezdte csípni a szemem. (Nem azért, mert már lejárt volna a szavatossága, a vadonat újak is). Ez a szemceruza kellően puha a vízvonalhoz is, mégsem mászik el.
Mondjuk azóta ezt is lecseréltem Alverdére.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. október 23.

Mondjuk azóta ezt is lecseréltem Alverdére.

lumiukko

2012. október 16.

Nem rossz kis szemceruza. Ajándékba kaptam még pár éve, és múltkor nagytakarításnál akadt a kezembe. Nem fűztem hozzá túl sok szép reményt, de kellemesen csalódtam mégis! A tartóssága kiváló, nem mászott el még egy hosszú nap után sem. Hátránya, hogy az erősebb fedés érdekében többször át kell menni vele, mert kicsit nehezen fog. Szóval jó ez a ceruza, de azért az avonos szemcerkákat nem kőrözi le.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 16.