Florascent

Ár:   6590 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Myropolium   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: bavarbivi, Módosítva: 2015. október 12.

Lelőhely:   Myropolium

A Florascent Apothecary aroma spray tiszta, természetes termék. Gyártásuk során kizárólag válogatott, minőségi esszenciális olajokat használnak fel. Kiválóan alkalmazhatók egy egyénileg komponált natúr parfüm összetevőjeként, valamint aromaterápiára.

Illóolaját a növény (Rosmarinus officinalis) leveléből desztillációval nyerik ki. Friss illatjegy. Fej- és szívillat. Friss és fanyar együtt, kissé eukaliptuszra emlékeztető, ugyanakkor meleg tónusokkal.