Florascent

Ár:   7690 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Myropolium   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: bavarbivi, Módosítva: 2015. október 12.

Lelőhely:   Myropolium

A Florascent Apothecary aroma spray tiszta, természetes termék. Gyártásuk során kizárólag válogatott, minőségi esszenciális olajokat használnak fel. Kiválóan alkalmazhatók egy egyénileg komponált natúr parfüm összetevőjeként, valamint aromaterápiára.

A tonkafa (Dypterox odorata) magjából nyerik az illóolajat. Balzsamos illatjegy. Szív- és alapillat. Fűszeres, szénára emlékeztető illat, édes vaníliás-mandulás tónussal.

elvanui

2017. szeptember 13.

Hát nemtom, én simán használnám magában is:). Mandulás, mogyorós, marcipános, de inkább magvas, mint ragacsos. Van a tonkának egy kicsikét lisztes oldala, nagyon simulós-puha. Nem rossz, komfortillat nyugodtan lehet! Jók ezek, a szantálos is teljesen jó, minőségi cucc.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 13.

googles

2017. augusztus 30.

Saját illatomhoz ez alap lesz! :) nagyon finom. Persze magaban nem parfum meg.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. augusztus 30.

Saját illatomhoz ez alap lesz! :) nagyon finom. Persze magaban nem parfum meg.