Florascent

Ár:   17 990 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Myropolium   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Laci, Módosítva: 2013. január 2.

Ár:   17 990 Ft
Lelőhely:   Myropolium

Illatcsalád: virágos

Ajánlott:  hölgyeknek

Illatjegyek: ibolyalevél, rózsa, mimóza, tonkabab, rózsafa

Florascent Petit Oud Caramel EDP15ml
Ár: 7500 , Eladó: megamelon
Állapot: ajándékba kapott, 1szer próbált, Helyszín: Budapest (csak Deák tér, egyéb esetben postázom), fizetés: fizetés banki utalással, postával küldöm, személyes átvétel lehetséges

Laci

2013. január 14.

Erre az illatra a legjobb szó: angyali. Nem tudnék ennél ártatlanabb, kellemesebb illatot ajánlani senkinek, ez annyira gyönyörű, természetes és bűbájos, csak szagolgatom a csuklómat, ahová a mintából cseppentettem és végem van. Bár minden lányon ezt érezném, soha nem tudnám megunni. Nem is megyek ebbe bele jobban, tessék megszagolni. Egyetlen baja, hogy a bőrömről gyorsan eltávozik az illata, előtte ki kell próbálni, mennyi ideig érezni, mivel egy elég drága illatról van szó. Én megadom rá az 5 csillagot, mert varázslatos, mennyire természetes és üde. Lelőhelye: Myropolium.
Update: 1 csillagot le kell vonnom, sajnos nem tartós, legalábbis rajtam. De az illata továbbra is maga a természet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. január 14.