Floren

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   hipermarketek, eurós boltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: galagonya, Módosítva: 2012. augusztus 5.

Lelőhely:   hipermarketek, eurós boltok
Kategória:   Tusfürdők

A Floren tusfürdők három féle kivitelben kaphatóak: aloe vera, tengeri alga és kamilla. Illatos parfümanyaguk tartós hatást biztosít. A Floren tusfürdők már zuhanyozás közben is ápolják és védik a bőrt. Tiszta, növényi alapanyagai segítenek fenntartani a bőr összetevőinek egyensúlyát.

tátombák

2014. január 9.

Egynek elmegy kategória. Nem szárít, tisztít, kellemes illata volt, de különösebb hatása nem volt. Nem is vettem újra

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 9.

vikcsi

2014. január 9.

A 3 fajta közül nekem ez tetszett a legjobban, nagyon jó illata van, és tulajdonképpen mindent tud, amit egy tusfürdőnek tudnia kell.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 9.

Wallasz31

2012. szeptember 10.

Hol lehet ezt a kék fajtát kapni? A Profiban csak az aloe verás zöldet meg a sárga kamillát találtam a 200 forintos részlegen

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. szeptember 10.

galagonya

2012. augusztus 1.

Az illata nagyon rossz, én konkrétan rosszul vagyok tőle. Nem habzik jól, a bőrrel semmit sem csinál. A színét sem értem, mivel az alga az elvileg zöld, ennek meg borzalmas, mű kék színe van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 1.