Floren

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   hipermarketek, eurós boltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: trisztan, Módosítva: 2015. május 18.

Lelőhely:   hipermarketek, eurós boltok
Kategória:   Tusfürdők

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

adrica

2016. szeptember 21.

Ajándékba kaptam. Nagyon erős virág illatú, krémes, és az illata hosszan tartó. Talán túl virágos is, néha már a határokat súrolja. Ettől függetlenül, (mert az illat az szubjektív) én szeretem, mert tisztességesen tartja az illatát.
Ez egy korrekt tusfürdő. Talán nem is szárít.
Arra nem jöttem még rá, hogy melyik nagy parfümnek az illata van benne. A Chloé-ra tippelnék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. szeptember 21.

Ez egy korrekt tusfürdő. Talán nem is szárít.