Floren

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   hipermarketek, eurós boltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: trisztan, Módosítva: 2015. május 18.

Lelőhely:   hipermarketek, eurós boltok
Kategória:   Tusfürdők

Hecate

2018. július 28.

Még a régi flakonnal ismerem ettől a gyártótól, akkoriban még fehér, kecses flakonban adták mályva színű kupakkal. Remekül tisztított, kellően krémes, habos, de mennyei illata volt. Én is imádtam többször újra vettem - egészen addig, amíg be nem zárt az egyetlen bolt, ahol ilyet láttam. Örömmel tapasztalom a Krémmánia jóvoltából, hogy tovább él. Fogom keresni és biztos kipróbálom ezt az újat is. A kedvenc tusfürdőm volt. Külön öröm, hogy hazai kozmetikai cég gyártmánya, kedvező áron.

Kedves Piscinke . Szerény ismereteim szerint - remélem nem tévesek - Naomi Campbell parfümje ihlette az illatot.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 28.

Jdit04

2017. május 3.

Ajándékba kaptam, rosszat nem tudok róla mondani. Kellemes illata van, nem okoz bőrirritációt, egy teljesen átlagos tusfürdő.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 3.

Piscinke

2015. december 17.

Ezt is már csak webáruházból tudtam megvenni, miután már nem látni One Euro-ban. Az abszolút kedvenc a Sabina, de ezt is nagyon szeretem. Még nem jöttem rá, melyik ismert parfümre hasonlít, ha valaki tudja, ne kíméljen:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. december 17.