Floren

Ár:   250 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   hipermarketek, eurós boltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: tátombák, Módosítva: 2016. december 27.

Lelőhely:   hipermarketek, eurós boltok
Kategória:   Tusfürdők

Moonbride

2017. augusztus 10.

Az első vélemény egyben pozitív is lesz erről a tusfürdőről :) Nagyon kellemes nyári termék, friss illata van ( a kék Palmolive-ra emlékeztet), nem mondom hogy tartós, de negyven fokban erre nem is vágyom feltétlenül. Kellemesen habzik, lassan fogy, nem szárít. Ennyi pénzért szerintem maximálisan hozza az elvárhatót, a Baleás tusikhoz tudnám hasonlítani (gyanúsan egyezik a csomagolás is mondjuk...), szerintem érdemes kipróbálni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 10.