Florence By Mills

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   10 ml, 30 ml, 50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Douglas, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Dottir, Módosítva: 2023. szeptember 25.

Kiszerelés:   10 ml, 30 ml, 50 ml és 100 ml
Lelőhely:   Douglas, online

Illatjegyek: bergamott, zsálya, írisz, lila akác, ibolya, levendula, szantál, cédrus

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

barcsik_erzsebet

2024. március 7.

Zseniális, új szerelem. Egyébként is kedvelem ennek a csajszinak és márkának a termékeit, de a parfüm az egyik legjobb. Télen, tavasszal, nyáron, bármely évszakban megfelelő lehet, friss hatása van, olyan mint egy tavaszi lila akácos, levendulás, íriszes-ibolyás virágos szellő. Igazából nem gondolom hogy drága, bármely magasabb árkategóriás parfüm ennyibe kerül a parfümériákban.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. március 7.

mafalda

2023. november 19.

Nagyon finom és tartós is, azt hittem valami extra divatház illata. Ahhoz képest mondjuk drága, hogy egy tini illat, de most akciósan be lehet szerezni.
Nekem a levendula egyáltalán nem érződik ki szerencsére, könnyed virágos fás illat, ehhez képest ebben a hidegebb időben is erős, nem fejfájdító sőt kimondottan komfort illat.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. november 19.