Floret Illatműhely

Ár:   1300 Ft és 4280 Ft   Kategória:   Egyéb
Kiszerelés:   0,5 ml és 2 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: FeketePiroska, Módosítva: 2019. január 14.

Ár:   1300 Ft és 4280 Ft
Kiszerelés:   0,5 ml és 2 ml
Kategória:   Egyéb

"A Blue Lotus abszolútum mámorító és csábító illatával elvarázsol. Illata valódi különlegesség, ami ünnepi hangulatot teremt.  Egyetlen cseppje elég ahhoz, hogy megnyithasd szíved, és felemelhesd lelked. Tökéletesen támogathatod vele a meditációt."

• oldja a stresszt
  • megnyugtatja a testet és a lelket
  • természetes afrodiziákum
  • melengeti a lelket
  • segíthet a meditációban
  • fokozza a vérkeringést

FeketePiroska

2017. augusztus 19.

Ingyenes mintát lehetett nyerni ha 2 kérdésre jól válaszoltam.
Tetszik a termék, kókuszolajjal kikeverve is használható, 3-4 órán át megtartja az illatát. Kellemes, minimálisan keleties illatú, hasonlít egy kicsit az ilang-ilangra, de mégsem olyan :D.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 19.

Ingyenes mintát lehetett nyerni ha 2 kérdésre jól válaszoltam.