Florex

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szappanok
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet feltöltötte: emanufaktura, Módosítva: 2013. május 4.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Szappanok
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Fokozottan érzékeny, száraz bőrre javasolt tápláló, lágy szappan. Bársonyossá, simává varázsolja a bőrt. Három hónapos kortól kisgyermekeknek is ajánlott!

Összetevők: Juhtej,  Lanolin,  Pálmaolaj,  Kókuszolaj,  Olívaolaj,  Mandulaolaj

margusz

2013. április 25.

Egyszerűen favorit. Az állaga fantasztikus. Hidratál, testápoló használatra nincs szükség fürdés után. Állaga krémes illata nagyon kellemes, hosszú ideig érezhető a bőrön.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. április 25.

szalai.judith85

2013. április 19.

1,5 éves kislányom bőre nagyon kiszáradt a különböző fürdetőktől, testápoló nem használt rá. Egyik kedves ismerősöm ajánlotta ezt a szappant. Kipróbáltuk és bevált egy hét alatt újból selymes a bőre és a koszmó eltűnt a fejbőréről. Csak ajánlani tudom! Mi ezután is ezt fogjuk használni neki!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 19.

demetern

2013. április 6.

Ha lesz kisbabám,én is 100%,hogy emanufaktúrás szappannal fogom fürdetni! :) Imádnivaló ez a szappan is,csakúgy mint a többi termékük! A bőr puha és selymes lesz tőle,érezhetően és látványosan gyönyörű arcbőrt varázsol!Én nekem van amit csak arcmosásra használok(vasfű),és nagyon elégedett vagyok vele! :) Mindenkinek szívből ajánlom!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. április 6.

t_editke

2013. március 29.

Nagyon jó száraz, érzékeny bőrre. Nem kell utána testápolót használni! 6 hónapos kisfiamat is ezzel a szappannal fürdetem, krémes és az illata is kellemes.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. március 29.