Florex

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szappanok
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet feltöltötte: Makk Zsuzsó, Módosítva: 2017. november 2.

Kategória:   Szappanok
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Lanolint és juhtejet tartalmazó szappan, mely összetevők megnyugtatják az igénybe vett bőrt, valamint nedvességpótló hatással rendelkeznek.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

CzFru

2022. január 4.

Egy rendezvényen találkoztam a márkával még ősszel. Ezt vettem meg és bár hórózsáról beszélünk, szerintem nagyon "télies" illattal rendelkezik. El is tettem hideg időre.
Nagyon finom illata van, sűrű és krémes habot képez (inkább tusfürdőre hasonlít, mint szappanra), ami enyhén csillámlik. A bőröm szereti, nem szárítja, az ekcémámat nem robbantotta be. Az illata sajnos már fürdés közben elillan, a bőrön semennyire sem marad meg.
Nem ázik szét, kemény marad a szappantartóban ott is, ahol azzal érintkezik. Lassan és egyenletesen fogy.
Ár érték arányban kiemelkedő.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. január 4.

Ár érték arányban kiemelkedő.

Makk Zsuzsó

2017. október 25.

Nagyon szeretem a rózsát, szappanban különösen. Ez valami mennyei illatú, üde, krémes, ártatlan tiszta illat. Kézmosásra használom, engem nem szárít, megfelelően tisztít, nagyon szeretem. Az ekcémára hajlamos bőröm jól tolerálja. Eddig csak vásárokban találkoztam vele, jó lenne, ha drogériák is forgalmaznák a többi fajtával együtt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 25.