Flormar

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   Flormar stand, Nailland   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: vedina007, Módosítva: 2014. november 2.

Lelőhely:   Flormar stand, Nailland
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

2014-es nyári limitált kiadás

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

CzFru

2017. január 20.

A lila, a bézs és a rózsaszínt lakk birtokosa vagyok. Mind gyönyörűen pigmentált, a lila és a bézs minden hasonló színű lakkot szégyenbe hoz. De a rózsaszín csak "puposan", vagy csíkosan kenhető és lassan szárad, még fedőlakkal is. A minőségkülönbség miatt négy csillag, bár lehet, hogy rosszat fogtam ki.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 20.

Milendoria

2014. december 13.

Princess Castle szürkém van, és amellett hogy imádom a nevét, a lakk is jól szuperált :) Szép fedésű (nekem azért kell kettő), egész gyorsan szárad és tartós is - mi kell még? A bézses Purr Cat-re vágyom még nagyon, de az utóbbi időben nem láttam a Nailland pultoknál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 13.