Flormar

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Flormar stand, Nailland   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: cyrus, Módosítva: 2014. szeptember 23.

Lelőhely:   Flormar stand, Nailland

Fárdtság jelei ellen

vargalipton

2017. június 21.

Már egy ideje használom ezt a CC krémet. Nagyon nagyon szeretem. Szép színt ad, jól fed, jó az illata. Nincs maszk-hatása. Az ára is nagyon kedvező. Sokáig bírja. Egyetlen pici negatívum: nagyon nagyon világos a bőrszínem, ezért télen nem használom. De nyáron tökéletes (nyáron csak nagyon világos a bőrszínem :D ) Jó ár-érték arány. Ajánlom :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 21.