Flormar CC Cream  Anti-Redness
Flormar CC Cream  Anti-Redness

Flormar

Flormar CC Cream Anti-Redness

Ár:   3000 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Flormar stand, Nailland   Bőrprobléma:   Pirosság (rozacea)

A krémet feltöltötte: cyrus, Módosítva: 2014. szeptember 23.

Lelőhely:   Flormar stand, Nailland
Bőrprobléma:   Pirosság (rozacea)

Kipirosodott bőrre

CzFru

2017. január 16.

A régi munkámból kifolyólag ismerkedtem meg ezzel a márkával. Sosem csalódtam benne, semelyik termékével nem volt gond. DE EZ VISZI A PÁLMÁT :D
Tökéletesen teszi a dolgát, a piros foltjaim eltűnnek és nagyon tartós. Tartalékot is betáraztam belőle, ami jó ötlet volt, mert egy ideje nem volt kapható a standon.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 16.