Flormar

Ár:   2490 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   Flormar stand, Nailland   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Dea, Módosítva: 2015. szeptember 9.

Lelőhely:   Flormar stand, Nailland

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

trudee

2015. november 2.

Intenzív bordó árnyalatot kerestem és a 10. hely ahol próbálkoztam a Flormar pultja volt a Westendben, előtte sehol nem találtam. Nagyon megörültem ennek a terméknek, bár nem volt olcsó (1740 Ft). Viszont a színe nagyon szép és az illata is kellemes. Nagyon praktikus, könnyű használni, jó az állaga. Első használat után közepesen tartósnak találom. Csak a szín miatt megérte kiadni most ezt az összeget, amúgy kicsit drágának találom a saját mércémmel.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 2.