Flormar

Ár:   3000 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Flormar stand, Nailland   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: dorus, Módosítva: 2013. április 18.

Lelőhely:   Flormar stand, Nailland

5 ágyas szemhéjpúdr, összeillő színekben.

Soraya

2020. január 16.

Külföldön vásároltam a palettát abban a karamellás színösszeállításban, amely a képen is látható. Nagyon szépek a színek, jól pigmentáltak, könnyen felvihetőek, nem peregnek, kifejezetten tartósak. Nekem egész nap fennmarad primer nélkül is. A dobozhoz adott applikátor nem igazán hasznalható, de másik ecsettel vagy applikátorral nagyon könnyen felvihető. A színek mindegyike jól használható a mindennapokra, és a doboza is strapabíró. Remek vétel volt, mindig örömmel használom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 16.

anette09

2016. január 14.

Külföldön vettem ezt a palettát, Flormar márkaüzletben, de kb. ugyanebben az árban. Nekem a rózsaszínes, bordós változat van meg. Ez volt az első Flormar termékem, és kezdésnek nagyon jó választás volt. Tartós, könnyen eldolgozható termék, nem porzik, nem mászkál a szemhéjon (bár bázis nélkül még nem használtam). Gyönyörűek a színei, igazi őszi, téli paletta:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 14.

bukorbarbaralilla

2014. november 9.

Ritka jó paletták egyike! Ezért bármennyi pénzt kiadnék, imádom mert matt, nem porzik ha felviszem, jól el lehet dolgozni. Barnás paletta van meg nekem, de be szeretnék még szerezni pár színt. Napi szinten használom, és alig fogy! Kirááály! 5! :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 9.

volgyi.alexa

2014. február 28.

Imádom. 3000 Ft-ért vettem az Arénában, tökéletes,és extra tartós nappali smink készíthető vele. Még alap nélkül is tartós valamennyire, és nagyon szép matt. Imádom. 5*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 28.

melanie500

2013. szeptember 1.

Ide még nincs vélemény? Furi, mert egy nagyon jó kis termékről beszélünk.
Kb 3000 Ft-ért vettem az Arénában. Szerintem egy az egyben ugyanaz a paletta, mint az IsaDora Matte Cocholates. Aminek én nagyon nagyon örülök, ugyanis már egy éve az a nagy vágyam, hogy beszerezzem, de mindig szívtam rá a fogam, hogy 6000 Ft...
Ez kisebb paletta, 5 jól kihasználható színnel. Tökéletes natúr smink készíthető vele.
A hozzáadott applikátor sajnos használhatatlan. Inkább ecsetet javaslok, azzal szebb a végeredmény.
A színei gyönyörűek, bár nem teljesen matt, van egy enyhe csillogásuk, de tényleg csak nagyon enyhe, szinte észrevehetetlen.
Tartós, erősen pigmentált, egy kenéssel fedő szemhéjpor.
Rejtett szemhéjam van eszméletlen zsírosodásra hajlamos, szóval én azt nem számolom bele, hogy pár óra után összegyűrkőzik középen egy része. De egyébként az is szinte észrevehetetlen, és könnyen korrigálható. Szóval ezt csak igazából (...)-ben jegyeztem meg, én már hozzászoktam, hogy mindig javítgatnom kell a sminkemen. Teszi a dolgát, méghozzá nagyszerűen, 5-ös.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 1.

Ide még nincs vélemény? Furi, mert egy nagyon jó kis termékről beszélünk.
Tartós, erősen pigmentált, egy kenéssel fedő szemhéjpor.