Flormar

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   Flormar stand, Nailland   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Mila85, Módosítva: 2013. július 7.

Lelőhely:   Flormar stand, Nailland
Kategória:   Sminkek szájra

Ajakrúzs hidratáló és fényes, nedves hatást nyújtó összetevőkkel, "shiny effect". Argan olajal, e vitaminnal, omega 6-tal, kakaóvajjal gazdagított formula az ultra hidratált ajkakért. Puha és könnyed érzést nyújt az ajkaknak, zsírosság nélkül.

purpuratulips

2015. február 7.

A D34-es árnyalat van meg belőle. Inkább úgy fed, mint egy szájfény, és a jellege is inkább szájfényes, mint rúzsos, viszont ha megkopik, akkor a fényessége elmegy, de a szín ottmarad, ami nagyon szuper. Nekem ez az élénkpiros a kedvencem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 7.

Shirleyke

2014. október 12.

Én a Delux Shine Gloss típusból a D32 számú rúzst szeretem a legjobban! Nagyon kellemes az illata, puha fedésű, jól hidratál és szép az árnyalata, fénye egyaránt. Nekem jól bevált. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. október 12.

senskin

2014. március 16.

Nekem nem jött be, egyik lila árnyalatot vettem meg. Felkenés után még valameddig tart, de nem sokáig. Igazából nem is ez zavart a legjobban, hanem az a csillogása, ahogyan kopott. Ment el a szín és darabokban csillámos foltos marad a számon. Szóval, használhatatlan, hiába szép szín...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. március 16.

neelad

2013. október 17.

Az első flormar termékem, ami nem körömlakk, azokból ugyanis nálam már Dunát lehetne rekeszteni. :D Szóval a D33-as árnyalatot választottam, ami olyan barackos-narancs, de inkább az utóbbi felé hajlik. Az állaga mesés, a színe pont elég, ugyebár se nem rúzs, se nem szájfény. Szerintem kicsit gyorsan kopik, bár lehet én nem vigyázok rá eléggé. Az illata is jó és nem érzem nehéznek az ajkaimon. Amúgy lámpánál totál naracssárgának néz ki, természetes fénynél viszont jobban előjön a rózsaszín. A lényeg a lényeg. 5* Azt hiszem ebből is fogok még párat beszerezni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 17.

N.A.

2013. augusztus 8.

Én a D36-os árnyalatot vettem meg. Nagyon rég óta kerestem már olyan rúzst, ami pont kellemesen a rózsaszín és a narancs szín között lebeg, de nem billen el egyik irányban sem.

Ennél a márkánál gyakorlatilag minden rúzs típusból volt ilyen szín (matt, tartós, csillogó, gyöngyház) de ezt a fajtát választottam, mert ennek volt a legtermészetesebb hatása. Szájfény-rúzs, amiket én nagyon szeretek, mert a ragadós, illatos tubusos szájfényeket nem bírom elviselni magamon. Ez a termék kellemesen hidratál, magas fényű, mégis látható a színe. Közepesen tartós, (de a fényes rúzsok közül én még nem találkoztam még olyannal, ami valóban tartós lett volna.)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 8.

Mila85

2013. július 1.

No.1 kedvenc rúzsom lett, még a "shine" kategóriában az eddigi elsőt az YSL is lekörözte, mert jó fedése is van, mégis szuperül hidratál, és gyönyörűséges fényes, nedves hatásúak az ajkak,- számomra ez a szexi rúzs megtestesülése -. elég jól bírja az evést ivást is. Egyáltalán nem szárítja a számat, pedig hajlamos vagyok rá. Nekem a D32 van ami egy szép természetes babás rózsaszín. Napi szinten használom, és nem fogy túl gyorsan. Nekem nagyon tetszik a szép fekete stabil matt tokja is, nagyon igényes, nem kopik a felirat se rajta. Kb 1200 körül vettem. Még tervezek beszerezni egy két színt.
Vékonyabb ajku lányoknak is nagyon ajánlom, elég jó kis pump up hatása van.
További infók: http://www.flormar.com/English/urungoster.asp?urunid=309&bolumid=3&markaid=9#

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. július 1.

Vékonyabb ajku lányoknak is nagyon ajánlom, elég jó kis pump up hatása van.