Flormar

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Flormar stand, Nailland   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: cyrus, Módosítva: 2014. szeptember 23.

Lelőhely:   Flormar stand, Nailland

BeautyLoveeer

2016. április 23.

Nem vagyok egy tusvonal mágus, de ezzel egészen szép vonalat tudok húzni. A festéke szép színű és tartós, viszont könnyedén le lehet mosni. Én nagyon szeretem, nem is drága,, teljesen megéri. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 23.

kissdorina

2015. február 19.

Őt használom már legalább 3-4 éve. Anno arany színű volt a csomagolása. Fantasztikus. Nem is nagyon próbáltam mást, mert ez annyira bevált. Csodálkozom is, hogy csak egy véleményező van, illetve most már velem együtt kettő! Érdemes kipróbálni Az ára meg kb 1000-1200 Ft. körül mozog.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 19.

vrozi

2014. október 3.

Nagyon tetszik! Naillandhez mentem, teljesen véletlenül fedeztem fel, hogy a Flormaros szemhéjtusnak olyan ecset vége van, amit mindig imádtam, de sajna egyre kevesebb ilyen tussal találkozom. Nem hagyhattam persze ott!
Keményebb végű ecset, kicsit hegyesebbre alakítva. Ez pont az a fajta, amivel mindig is a legprecízebb vonalat tudtam húzni. Egyenletesen veszi fel a festéket, pontosan annyit, amennyivel nem lehet egyszerűen hibázni. Nem lesz girbe-gurba egyáltalán az eredmény, ahogy nekem korábban a szálas, puhább és rugalmasabb ecsetekkel sikerült. Hihetetlenül, vékony, visszafogottabb vonalat is könnyedén lehet vele gyártani. Nem kenődik, nem mászik el. Összesen 1140ft, szóval árát tekintve is ajándék. Biztosan nagy kedvenc lesz nálam! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 3.