Flormar

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   Flormar stand, Nailland   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: FDK, Módosítva: 2013. szeptember 12.

Lelőhely:   Flormar stand, Nailland
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

5 színben kapható glittereket és apró szálakat tartalmazó körömlakk.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Lina14

2013. december 19.

nekem az IT04-es van meg, ami fehér pöttyökből és szálakból áll. meg kell mondjam, imádom!!!! egy húzással is elég "cucc" jut a körmömre, és szépen is szárad. Mélykékkel igazán télies, nagy szerelmem lett :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 19.

petrush

2013. december 5.

A képen látható kék van meg, örök szerelem :) Nagyon szép, vállalhatóan szárad.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 5.

A képen látható kék van meg, örök szerelem :) Nagyon szép, vállalhatóan szárad.

evilshedevil

2013. október 22.

Igazán különleges fedőlakk. Gyorsan szárad és elég glitter/szál kerül a körmökre már egy réteg után is. Szintén lakkomlakkom Edina "beszélt rá" de azóta sem bántam meg. :)   Olvass tovább a blogon >>

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 22.

Picieri

2013. szeptember 27.

IT02(fekete-fehér, pöttyök-csíkok) boldogságos tulajdonosa vagyok! Imádom! A lorealnak volt hasonlója, amit egyszerűen nem tudtam beszerezni, de amikor megláttam a lakkomlakkom blogon a tesztjét ennek a lakknak sírva fakadtam olyan gyönyörűséges volt! Lemosni valami borzadály volt, ott már amiatt fakadtam sírva, de igazából megbékélek vele, kaparom majd, mint macska a falat, de a látványért megéri. Gyorsan száradt és kellő mennyiségű glitter kerül 1 rétegben is a kiválasztott lakkra. Telitalálat ez, én mondom! :))))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. szeptember 27.