Flormar

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   Flormar stand, Nailland   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Biu, Módosítva: 2013. július 12.

Lelőhely:   Flormar stand, Nailland
Kategória:   Sminkek szájra

Extra fényes és nedves hatású ajkak, köszönhetően a nem ragadós textúrának.

R3kaBarta

2019. május 27.

Imádom! Expressive pink van meg nekem.. Pigmentált de nagyon.. Gyönyörű és tartós is.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 27.

Sherka

2018. december 3.

A titkos fegyverem!!! :) Tudni kell, hogy miből kell a drágát venni, miből az olcsót. Ez az az eset, amikor az olcsó kenterbe veri a drága termékeket. Amikor még igen keveset kerestem az egyetem mellett, vásároltam magamnak egy nagyon drága "long lasting" szájfényt, hogy nagylánynak érezzem magam. Hát nem jött be, nem is nagyon tudtam volna már még egyszer annyi pénzt kiadni egy másik márkájú, azonos árkategóriájú szájfényre, így dühömben megálltam a Flormar standnál. És milyen jól tettem! Azóta már változtak az idők, sok szép drága rúzsom volt, de most már (egy kis költői túlzással), ha minden hónapban kapnék 1 millió forintot, hogy akármilyen szájfényt vehessek magamnak, akkor is ezt venném meg! :))) Hetente 2-3x megkérdezik tőlem, hogy milyen márkájú szájfényt használok, főleg étkezés után, mert bármit eszem, nem jön le. Ilyenkor annyira tudok örülni, és büszkén reklámozom a márkát! :) A színe gyönyörű, ha kopik, akkor is van, hogy a kopott színárnyalat is annyira tetszik, hogy nem is kenem újra. HG!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 3.

vargalipton

2015. január 3.

Imádom! Szerelem!
Pedig már nagyon sokfajta márkájú "long" terméket kipróbáltam. Kettő színt vettem L413 (világos lilás-rózsaszínes), L416 (sötétlilás). Nagyon szépen mutatnak az ajkaimon, tényleg tartós (evés már kevésbé bírja, de addig nem kopik le). 1290Ft-ért vettem.
Biu írta, hogy ez egyik szivacsos a másik ecsetes. A szivacsos az új kiszerelés. Az Aréna Plázában a csaj megpróbált rámsózni egy ecseteset, ami ráadásul bontott volt... Visszavittem, hogy bontatlant szeretnék, és nem ecseteset hanem szivacsos applikátorosat. Zavarba jött, hebegett-habogott, de a végén adott egy szivacsosat, amire rá is van írja: "New Applicator" és a képen mellette a szivacsos van. A másikat a WestEnd-be vettem, ott minden rendben volt, szivacsosat adtak egyből és bontatlant.
Szóval csodás! :) Törökországban beszerzek még párat... mivel ott gyártják reményeim szerint olcsóbb is :D

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 3.

Imádom! Szerelem!

karina

2013. augusztus 9.

Dejo, hogy feltoltotted Biu, szerettem volna velemenyezni, de mindig lusta voltam feltolteni:D szoval abszolut egyetertek, nekem kifejezetten a kedvenc szajfenyem egy pasztell lilas arnyalat, fed, de nem teljesen, pont jó, es gyonyoru fenyes vizes hatasu, tartos. Van tobb szinem is belole, minden szempontbol maximalisan elegdett vagyok vele. Ajanlom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 9.

Biu

2013. július 2.

Két darabbal rendelkezem, az L401 az egy világos, igazi rágógumirózsaszín, csillámmentes félig áttetsző finisshel, illetve az L402, ami egy brutálisan csillámos, szinte körömlakk-szerűen fényes darab. Érdekes, az egyik applikátora ecsetes, a másiké pedig szivacsos, de mindkettő tökéletesen használható. Az illatuk nagyon kellemes-édes (beleszagolva már-már émelyítő) de ez az ajkakon nem érződik. A csomagolásuk is nagyon jó, stramm kis tömzsi üvegcsék, fekete kupakkal, jó ránézni, és észre vesszük a táskába dobva is. Tényleg, valóban kicsit sem ragad, viszont tartós, nem is lekopik, hanem beszívódik, és szinte vetekszik az ajakápolókkal, puha ajkakat varázsol. Ezek nagyon jó kis szájfények, a maguk 1400 Ft-os árával igazán baráti a minőségéhez képest.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 2.