Flormar

Ár:   2190 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Flormar stand, Nailland   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: csillagvirag87, Módosítva: 2013. szeptember 7.

Lelőhely:   Flormar stand, Nailland

A különleges struktúrájú, új fejlesztésű púder a felvitelt követően garantáltan fennmarad. A tökéletes befejező lépés a makulátlan és természetes arcbőr érdekében.

4 különböző árnyalatban kapható.

orchidea8627

2014. január 25.

Szerintem az 1-es és a 2-es árnyalat ugyanolyan világos, annyiban különböznek hogy az 1-es picit rózsaszínes árnyalatú, a 2-es meg inkább enyhén sárgás.
A 2-es színűt vettem meg és nem bántam meg. Szépen fixálja mindegyik alapozómat, tartós, nem oxidál sötétebbre. Jó kis porpúder ez, jó áron.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. január 25.

csillagvirag87

2013. augusztus 31.

Nagyon imádom. A Mammutban vettem meg a 2-es árnyalatot,mivel mondta az eladó csajszi,hogy az 1-es már tényleg nagyon világos. Pedig az én bőröm is az.. S láss csodát,hazahoztam kipróbáltam és tényleg pont nekem való. Én alapozót nem használok,csak BB krémeket (Avon Anew BB, Garnier BB olaj mentes) és ezeket fixálom ezzel a csúcs szuper termékkel. Nem tömíti el a pórusokat, lélegzik alatta a bőröm. Szóval 5* ;)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 31.