Flormar

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Flormar stand, Nailland   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet feltöltötte: Bucanka, Módosítva: 2013. január 10.

Lelőhely:   Flormar stand, Nailland
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

Az új félfolyékony formulájának köszönhetően rendkívül hatékonyan eltűnteti a bőrhibákat, kiegyenlíti a bőr tónusát, és zsírmentes, tökéletesen matt hatást biztosít.

orchidea8627

2014. május 24.

Az illata tényleg túl erős és émelyítő, de szerencsére felkenés után nem érződik.
A fedés tényleg nagyon magas, de nagyon kihangsúlyozza a hámló, száraz bőrrészeket.
Sima, pattanásmentes, de zsíros bőrre szerintem nagyon jó lehet.

UPDATE: Elővettem most hogy melegebbre fordult az idő és nagyon szeretem. Csak az a fránya púderes illata ne lenne ennek se...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 24.

Sima, pattanásmentes, de zsíros bőrre szerintem nagyon jó lehet.

senskin

2013. augusztus 24.

Mintát kaptam, de nekem nem jött be. Az illata émelyítő. Túl sűrű az állaga, sötét is volt az árnyalat ráadásul. Nekem túl maszkos volt. Szeretem a Flormar termékeket, de ezt az alapozó az én arcbőrömre nem jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. augusztus 24.

eve

2013. április 15.

vagy az alapozóváltástól vagy mert nem jó, kipattogzott tőle a bőrőm: (

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 15.

vagy az alapozóváltástól vagy mert nem jó, kipattogzott tőle a bőrőm: (

Bucanka

2013. január 3.

Már lesegettem a bevásárlóközpontokban a kocsikat ahol árulják a Flormar termékeket..De a barátom mindig rohan és türelmetlen, ezért vele nem tudtam tüzetesen megnézni. Ezért felmentem a weboldalra és kiválasztottam ezt az alapozót, a leírása alaján. Tetszett is mivel professzionális termékekről van szó elérhető áron!!! Aztán szépen elmentem az Árkádba és lecsaptam rá! :) 2740 Ft ért kaptam egy professzionális alapozót. Eredetileg amúgy olasz termékről van szó de átköltözött a cég Törökországba. Egy percig sem bánom hogy megvettem ezt az alapozót...Úristen iszonyatosan takar, úgy hogy tényleg tök eltünteti a bőrhibáimat, kiegyenlíti az arctónust és mindezt úgy hogy nem is nehezít, nem maszkos és nem folyik...Szóval lányok!!!! Felejtsétek el az 4-5-6 ezer Ft os drogériás alapozókat, és tessék Flromart venni! Higgyétek el az eredmény majd magáért beszél!!! Itt tudtok olvasni többet róla: http://www.flormarhungary.hu/index.html

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 3.