Flormar

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Flormar stand, Nailland   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Katushka, Módosítva: 2014. január 16.

Lelőhely:   Flormar stand, Nailland

8 árnylalatban kapható

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

charlotte123

2015. július 6.

A színe miatt választottam (nekem a sárga van meg) ,de sajnos nem vált be. Nem lehet szépen dolgozni vele,foltos és nem is tapad jól. Tehát egyáltalán nem építhető jól. Sajnálom,mert amúgy nagyon jó színe van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 6.