Flormar

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Flormar stand, Nailland   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: dorus, Módosítva: 2013. augusztus 17.

Lelőhely:   Flormar stand, Nailland

Light of flowers collection

Hopi

2017. február 4.

Egy ismerősöm jóvoltából választhattam a márkától egy terméket és az eladó hölgy ezt ajánlotta nekem.
Jó döntés volt rá hallgatni, nekem nagyon bevált. Gyönyörű pilláim lettek tőle, majdnem egy évig elég volt a kiszerelése és teljesen meg voltam vele elégedve.
Már nem használok szempillaspiralt (muszempillam van) de ha nem lenne, szívesen megvennem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 4.

charlotte123

2015. július 6.

Nekem bevált. Az egyenes pillákat gyönyörűen göndöríti és nagyon szépen hosszabbít. Egyetlen hátránya,hogy óvatosan kell bánnivele,mert sok festéket vesz fel,így akinek kicsit bizonytalan a spirál használata,az nagyon figyeljen erre,mert ha nem jól festi vele a pillákat akkor csomós lesz. Viszont megéri vele próálkozni,mert szép pillákat varázsol. Az ára a Flormar termékekhez képest picit magasabb,ezért az árért vannak jobban kezelhető spirálok is,ezért vonok le egy csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 6.

fagas

2013. december 19.

Jaj, Istenem! Utálok úgy első hozzászóló lenni, hogy "lehúzom" a terméket, - két rúzsom is van a márkától, amikkel meg vagyok elégedve - de nem tehetek mást, sajnos. Egy katasztrófa ez a spirál, már elsőre is annyi festéket vett fel, hogy ragadt, morzsálódott az egész festés, alig győztem letörölgetni a keféről, majd az egészet a pilláimról!:-( Még jó, hogy akciósan vettem, bár az eredeti ára sem lett volna nagyon magas, de most ez sem változtat a véleményemen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. december 19.