Flormar

Ár:   1140 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Flormar stand, Nailland   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Mila85, Módosítva: 2013. július 6.

Lelőhely:   Flormar stand, Nailland

A Flormar professzionális, szuperfinom és hosszan tartó hatást biztosító arcpirosítója tökéletesen beállítja a sminket és tökéletes érintést garantál egész nap. A különleges mikronizált technológiának köszönhetően a púder bársonyos tapintású az arcon és az ujjakon egyaránt.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

tomkogy

2016. május 16.

Nekem is a pirosító + bronzosító duót sikerült megvennem. Használom az Alverde pirosítóját is (jellemzően natúr kozmetikumokat használok sok-sok éve) de nagy ritkán pl. beszerzési probléma miatt nem csinálok problémát abból, hogy megvegyem a nem natúr dekorkozmetikumot is. Az Alverde pirosítóját is nagyon szeretem, és újraveszem majd, de ez a flormar duó jó ideig ki fog napi használat mellett is tartani. Gyönyörű barackos árnyalatú a pirosítója, ami az Alverdétől tartósabb. Nekem nem tart ki semmi estig, mivel nem is veszem észre és dörzsölöm az arcom munka közben, viszont ez a pirosító számomra meglepő, eddig még soha nem tapasztalt módon még kora délután is látható. A bronzosító szintén szép árnyalatú, picit selymesen fénylő, ügyesen kell adagolni. Szép színek, szeretem!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. május 16.

okroseva

2015. június 3.

A Pink&Bronze duót vettem meg, A színek szépen összeillenek, így általában együtt használom. Estére egy kicsit megkopik, ezéért a 4*.
A retro illata mindent visz. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 3.

A retro illata mindent visz. :)

Bnemrita

2014. augusztus 6.

Nekem a 116-os (halványrózsaszín) van meg. A Bp-i Árkádban vettem anno jóval 2000 Ft alatt. Pirosításra ezt használom jelenleg is, mert a mennyiség alapján elég lesz még vagy két évig. Meg vagyok vele elégedve, aprócska csillámok vannak benne, de ez nem feltűnő, vagy zavaró. Nem irritálta az arcbőrömet, és babahintőpor illata van. 4-es osztályzat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. augusztus 6.

DittyCat

2014. március 3.

Jó kis cucc, szeretem, szép fénye van, nem csinál bohócarcot, de a csomagolás lehetne masszívabb, már össze is tört a doboz széle sajnos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. március 3.

neelad

2014. január 3.

Hát szomorú vagyok. :( Sikerült beleválasztani egy sárgás tónusúba, amitől még sápadtabbnak hat az amúgy is világos bőröm. Bosszantó, de hát mit lehet tenni... Sötétben, meg sárga fényeknél elég zsákbamacska a vásárlás. Nem tudom, hogy mire fogom elhasználni, mindenesetre egy új után kell néznem. Amúgy az állagáról, az illatáról, meg az eldolgozhatóságáról nem tudok rosszat mondani. Csak az a fránya szín...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 3.

Mila85

2013. július 1.

Nekem a P116 -os szín van meg. Egy szuper kis duo bronzer- pirosító egyben. Legtöbbször ezt használom reggelente, illetve ha utazok valahova, mert nem kell annyi mindent magammal vinnem. A bronzer része matt, barna, nem sárgás beütésű. Tökéletes kontúrozásra. A pirosító része egy babarózsaszínes, de nagyon szolíd kellemes világos szín. Nagyon természetes, apró mini kis csillámok vannak benne, de egyáltalán nem fényes, vagy highliter hatású. Az illata olyan sima régi babapúder, engem nem zavar, nem erős, és nem is irritált még eddig:) Egy picit porzik, de annyira minimálisan, hogy nem zavaró. Tartóssága kb 4-5 óra, de ha valaki nem tapizza magát több. Ezt annyira nem figyeltem meg, de túlzottan nem kopott meg.
Árban is szuper kb 1500 volt, de ebben nem vagyok biztos. Gyönyörűek egyébként a nem duo pirosítók és a terracották is, alíg tudtam választani a standon. Kb egyébként a catrice-hez tudnám hasonlítani a minőségét.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. július 1.