Flormar

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Flormar stand, Nailland   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: v.szilvia789, Módosítva: 2014. február 24.

Lelőhely:   Flormar stand, Nailland

Egyenletessé teszi a bőrt, miközben természetes hatású marad. Egász nap tart.

4 árnyalatban kapható

MsKors

2017. január 22.

Anyu használja a legsötétebb színt, nagyon jó érett bőrre is, pedig megmondom őszintén rém meglepett, ez a csomagolás nem igazán támasztja alá az "idősebb" korosztály választását, inkább tinis. Lassan fogy, jó minőség, jó szín.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 22.

Londa

2016. április 7.

Szornyen regota meg van mar es alig akar fogyni. Nem volt szuksegem mas puderre e mellett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 7.

Lunann

2015. szeptember 22.

Jaj de kár, hogy eddig nem írtam ide. Azt hiszem 4-5-6x vettem újra ezt a kis csodát. Olcsó, nagy kiszerelés és tökéletesen működik. Alapozóra kenve olyannyira selymes egyenletes és tökéletes "babapofit" csinál, hogy elájulok tőle, maszkhatás nélkül. Nagyon sokáig elég (nekem napi használat mellett kb 3 hónapig bírja). Kell ennél több? :)

UP: Tegnap újra ellátogattam a Flormar Westend standjához. Sajnos az összes többi üzletüket bezárták. Ódzkodva de megkérdeztem a még mindig nagyon kedves, közvetlen és segítőkész lányokat, hogy ugye nem fognak kivonulni az országból, nem mondta, hogy nem... de azt se, hogy igen. Minden esetre gyanús, hogy a kollekció több, mint fele 30-50-70%-os akcióban van. Nekem ez végkiárusítás szagú. No a lényeg, hogy 70%-os akcióban lecsaptam a rég hőn áhított Flormar Terracotta púderre, aminek az eredeti ára közel 3.000.- Jelentem, megtaláltam a TÖKÉLETES púdert. Írtam alá véleményt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 22.

anna13

2015. július 14.

Nagyon szeretem, főleg nyáron mikor zsírosabb a bőröm veszem nagy hasznát. Jó az állaga, a színe illeszkedik a bőrömhöz és nem ül be a mélyedésekbe, pórusokba. Csak ajánlani tudom :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 14.

Hannah11

2015. március 10.

Sajnos nekem túl világos a bõrömhöz,de az álaga nagyon jó.Nem kenõdik és sokáig is bírja.Nagyon sok van benne és az ára se vészes.Venni még fogok,de sötétebb árnyalatot. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. március 10.

v.szilvia789

2014. február 15.

198-as legvilágosabb színben van meg, pont passzol a bőrszínemhez. Az az igazság, hogy magamtól valószínűleg nem vettem volna ilyet. Kolléganőmmel cseréltem, neki túl világos volt. Klasszikus púder illata van. Ecsettel könnyű felvinni, nagyon selymes, kellemes viselet. Sokáig bírja kifényesedés nélkül és nem lesz krétapor szerűen matt a bőr tőle, szépen idomul. Elég nagy mennyiség van a dobozban, valószínűleg hosszú időre elég lesz. Szeretem benne, hogy nem porol, ha végighúzom az ujjamat a felszínén hűvös, kissé olajos a felszíne, hasonlít a Max Factor Creme puffhoz.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. február 15.