Flormar

Ár:   1140 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   4,2 g   Bőrtípus:   Kombinált
Lelőhely:   Flormar stand, Nailland   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: charlotte123, Módosítva: 2015. július 14.

Kiszerelés:   4,2 g
Lelőhely:   Flormar stand, Nailland
Kategória:   Sminkek szájra
Bőrtípus:   Kombinált

Fél matt, krémes állagú rúzs.

Atiyeh

2020. május 1.

Nekem a P311-es árnyalata van meg. Visszafogott szín, nagyon szépen fel lehet vinni, krémes, nagyon szép rúzs. Ez az egyik legjobb termék rúzsban, amivel eddig találkoztam, nagyon ajánlom, nagyon szeretem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. május 1.

mellcsiii

2016. november 6.

Erősen pigmentált, de inkább mattszerű, túl kemény és akármennyire radírozom az ajkam darabos is lesz a felvitelnél...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 6.

hediemma2

2016. február 26.

Én csak buliba szoktam használni , de akkor nagyot szoktam aratni a rikító színe milyatt .Bár könnyen lekopik .De nagyon szeretem . Ajánlom mindenkinek aki szokott bulizni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. február 26.

luxegirl

2015. július 17.

Ebből a Very berry árnyalat van meg, nagyon szép sötét rózsaszín, gyönyörű:) maga a termék is nagyon jó, könnyű felkenni, 1-2 óra alatt "megszárad", tehát nem maszatolódik könnyen, viszont az ajkakat nem szárítja, csak egy egészen picit (mint minden rúzs...). a szín fantasztikusan tartós, óvatos evés-ivást is bír, nekem 3-4 óra után is ugyanolyan volt:) nagyon ajánlom, flormar minőség!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 17.