Flormar

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Flormar stand, Nailland   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: dorus, Módosítva: 2013. április 18.

Lelőhely:   Flormar stand, Nailland

Helia-D Classic Hidratáló Éjszakai Krém (Régi)

Helia-D Classic Hidratáló Éjszakai Krém (Régi)

boros76

2016. június 30.

Nekem eddig ez a legjobb szemöldökceruzám, igaz csak néhányat próbáltam eddig. Könnyen fog, de természetes hatást kelt. Nem ígéri, hogy vízálló, de nekem nagy melegben is fennmarad egész nap. Más márka vízálló szemceruzája nekem pár óra alatt nagyon megkopott, ez nem. Azt hiszem a strandon is ezt vetem majd be. Nem tudom számít-e, de nekem az egész ceruza sötét színű;nem fehér, mint a képen.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. június 30.

Natalka

2015. augusztus 26.

Nem vagyok egy nagy szemöldök-tudor, annyira nem szoktam vele foglalkozni, mert ha nem húzom ki akkor is szépen látszódik, és a formájára sincs panaszom. Persze szebb, ha kicsit színezem, a ceruza típusú szemöldök-cuccokat szeretem mert gyors és praktikus. Eddig Essence-t használtam, szuper volt, gondoltam kipróbálom a Flormar-ét. Háááááát.... Nem olyan jó. Ami durva, mert az Essence-t se tartom egy világrengető minőségű márkának (sőt), de az a ceruzájuk kifejezetten szuper, semmi panaszom nem volt rá. Ez viszont nem olyan jó. Azt a furcsa kettősséget tudja, h szemöldökre nem fog túl jól, illetve többször kell húznom vele, h látszon a szálakon, de ha kicsit is mellé megyek, akkor pillanatokon belül maszatos, foltos lesz az egész szemem! A bőrről alig lehet eltávolítani, a szemöldökömről meg két perc alatt elkenődik... ejjnye.
Nem lett kedvenc, nem használom szívesen, de ha elmolyolok vele, akkor jó az eredmény. Csak nagyon oda kell figyelni, nekem meg ennyi energiám nincs reggelente a szemöldökömre :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 26.

charlotte123

2015. július 6.

Ritkán használom,mert általában nem ceruzával alakítom a szemöldököt,viszon ha mégis ceruzához nyúlok akkor szinte mindig ehhez. Nekem egy szép őzbarna árnyalat van ebből,ami a világosabb,vagy közép mélységű hajárnyalathoz jól passzol. Precízen lehez használni és egész jól tapad,de azért porral érdemes fixálni. Ár/érték arányban egész jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 6.