Flormar

Ár:   850 Ft   Kategória:   Hajápolás
Lelőhely:   Flormar stand, Nailland   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Nitulino, Módosítva: 2013. augusztus 23.

Lelőhely:   Flormar stand, Nailland
Kategória:   Hajápolás

charlotte123

2016. november 10.

Én szeretem használni,akár úgy is ,hogy teljesen kitöltöm ezzel a számat. Tartós,jól pigmentált,nem túl kemény,így nem nehéz a használata. Teljes szájra téve szárít,de egy kis plusz hidratálással megoldható a dolog.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 10.

gilmorelany

2015. október 12.

2 szin is van belole, alahidratalva siman hasznalom oket ruzsnak, nagyon szeretem oket, egymassal kombinalva is nagyon szepek, ara is nagyon jo

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. október 12.

e.inci007

2014. május 18.

Nekem a 201-es árnyalat van meg, ami egy nagyon kellemes, natúr szin. Elég tartós, tényleg nagyon puha és könnyen lehet vele dolgozni. És az ára sem rosz.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. május 18.

melanie500

2014. január 12.

Én is nagyon szeretem. Tartós, krémes, olcsó, nagy adag, könnyű használni, tényleg nagyon sok csodaszép színben lehet kapni és még önmagában rúzs nélkül is szuperül működik, mert szép intenzívek a színei. A rúzs tartósságát pedig tényleg meghosszabbítja. Mindenkinek ajánlom!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 12.

Nitulino

2013. augusztus 11.

Imádom ezt a terméket! Egyrészt mert baromi olcsó (850 Ft kb.), másrészt mert gyönyörűen működik, puha, nagyon tartós, könnyű használni, és rengeteg színből lehet választani.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 11.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate