Flormar

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Flormar stand, Nailland   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: eisenhauer_virginia, Módosítva: 2013. október 25.

Lelőhely:   Flormar stand, Nailland

Hosszabbító szempillaspirál.

szilvia.bano

2016. október 27.

Úgy tűnik többé kevésbé én leszek az ellenpélda. Nekem jól elkapja a pillákat, szétválaszt, és dúsít. Én csak a felső pillákra használom, és nekem nem potyogott. Azt nem tudom, hogy hőségben hogy teljesít, nem nyáron próbáltam ki, de ilyen időben nekem nem volt vele gondom. Egyébként elég nagy keféje van, szőrkefe, nem szilikonos, de ez nem zavarna annyira egy szempillaspirálnál, ha jó. Az egyetlen problémám vele, hogy elég kevés benne a festék, száraz jellegű, így nem tudok mit kezdeni vele. Lehet, hogy régen állt már náluk, ki tudja. Egyébként a beszerzése sem praktikus, még ha nagyon jó lenne, esetleg, de így nem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 27.

Bomibrusi

2015. május 16.

Tökéletesen felesleges kézbe venni. Olyan mintha nem is spiráloztam volna ki a pilláimat. Nem veszem ujra az biztos.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 16.

eisenhauer_virginia

2013. október 16.

Szeretem a flormar termékeket, de ez a szempillaspirál pocsék. Voltak olyan spiráljaim, amelyek nem feleltek meg az elvárásomnak, de olyan még nem, ami ennyire rossz lenne. A legelső felvitel után úgy potyogott le a szempillámról a festék, mintha dörzsöltem volna a szemem. A szempillámat nem kell hosszabbítani, mert amúgy is elég hosszú, ezzel együtt nem adott semmi fedést. Mintha rajtam sem lenne. Szomorú vagyok. Szerencsére nem volt drága. :(((((

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. október 16.