Flying Tiger

Ár:   400 Ft   Kategória:   Szépítő eszközök
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet feltöltötte: KittyMitty, Módosítva: 2019. október 4.

Kiszerelés:
Kategória:   Szépítő eszközök
Bőrtípus:   Normál
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

• porózus szerkezetével hatékonyan tisztít
  • gyengéden távolítja el az elhalt hámsejteket
  • eltávolítja a sminket és fölösleges faggyút
  • 100 % természetes - nem irritálja még az érzékeny bőrt sem

KittyMitty

2019. október 1.

Nagyon szuper, alig hittem el,hogy tényleg 400 Ft, Notinon néztem ki hasonlót 2000 Forintért. Bőven megérte, a drágábbikat nem próbáltam, de nem hiszem, hogy sokkal többet tudna.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 1.