For Your Beauty

Ár:   799 Ft   Kategória:   Szépítő eszközök
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Ennie86, Módosítva: 2017. november 20.

Kiszerelés:
Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Szépítő eszközök

Bőr- és körömvágó olló acélból

94vivo

2020. április 2.

Sajnos én is egyetértek, használhatatlan termék :( Az ára kecsegtető, de egyáltalán nem lehet vele szépen eltávolítani a bőrt.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 2.

Albertina

2019. január 18.

Ez az olló kb. semmire sem jó. Suta, ormótlan, vastag az éle, használhatatlan. Nagy csalódás. Szerencse, hogy leértékelve vettem, de még az az 500 ft is amennyibe került, pénzkidobás volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. január 18.