For Your Beauty

Ár:   1890 Ft   Kategória:   Egyéb
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: fokid1, Módosítva: 2016. május 23.

Kiszerelés:
Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Egyéb

Kozmetikai tükör, két oldallal: 1-szeres valamint 5-szörös nagyítással. Kíváló minőségű és tartós.

Sminktükör, asztali tükör 27x43 cm
Ár: 3500 Ft , Eladó: duchess_g
Állapot: Új, Helyszín: Budapest IX. ker, fizetés: Csak személyes átvétel

izabella73

2020. október 25.

Jó pár éve megvan, bevált, semmi negatívumot nem tudok mondani róla.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. október 25.

Jó pár éve megvan, bevált, semmi negatívumot nem tudok mondani róla.

hollieme

2019. november 12.

ez egy klassz kis tükör, és sajnos pont ez is a hátránya, hogy kicsi és alacsony. lehetne egy picit nagyobb, bár gondolom sokaknak pont ez a tökéletes méret az utazáshoz. viszont a forgatásával némileg lehet kompenzálni a méretét, könnyű forgatni és megáll ott, ahol szeretnéd. a nagyítós része is szuper.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 12.

gabriella2121

2019. május 30.

Régóta kerestem már egy ehhez hasonló tükröt. Erre esett a választásom. Teljesen jó. :) Szeretem a nagyítós részét is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 30.

spiceginger

2019. április 17.

Meg van már vagy 7éve, egyszerűen nélküle nem tudok sminkelni. Ha csak 2napos nyaralásra megyünk is jön velem. :-D
Szuper termék!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 17.

Szuper termék!

Nicu

2019. március 22.

Emlékszem, akciósan vettem, és már vagy 5 éve megvan. Nagyon jó a nagyítós és a sima része is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 22.

erika81

2019. január 1.

Évek óta megvan, minden nap használom!
Rövidlátó vagyok a szemsminkemet csak ezzel készítem el. A célnak tökéletesen megfelel!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 1.

Évek óta megvan, minden nap használom!

fruzsi911

2018. december 6.

Ajándékba kaptam, nagyon szeretem, egyszerűbb sminkelni, és szemöldököt is szedni 😃 nem tudom eddig hogyan tudtam élni nélküle .

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 6.

dunaimano

2018. január 11.

Akciósan vásároltam, teljesen hiper-szuper első benyomásra, hű társam lesz a mindennapi sminkem elkészítésében, tudom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 11.

postareb

2017. november 23.

Nagyon jó! Én akciósan vásároltam a Rossmanban, már egy éve használom és nagyon szeretem. A nagyítós része tökéletes, amikor a szemöldökömön kell igazítani. Csak ajánlani tudom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 23.

Kremcica

2017. június 26.

Már vagy 4 éve megvan, praktikus sminkelni-szemöldököt kiszedni. Mondjuk a nagyítós rész szerintem nem nagyít hanem torzít de nem használom így nem zavar. A másik része tökéletes. Plusz pont hogy ha utazáskor vinni akarom magammal szét lehet szedni. Kicsit tényleg könnyen maszatolódik, de nedves törlőkendővel simán tisztán tartható.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 26.