For Your Beauty

Ár:   700 Ft   Kategória:   Egyéb
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: trudie, Módosítva: 2017. április 8.

Kiszerelés:
Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Egyéb

Babooca

2020. szeptember 25.

Tavalyig bezárólag csak ilyen keféket használtam az arcbőröm ápolására. Aztán beszereztem a Luna mini 2-t és minden megváltozott. Korábban minél inkább meg akartam szabadulni a bőrhibáktól és súlyos hibákat vétettem öntudatlanul ennek érdekében. Túlszárítottam a bőrömet szappanokkal, használtam erősen karcoló arcradírokat, sminklemosó kendőket, huszadrangú micellás vizeket, amiket nem öblítettem le utána. Ha nem éreztem elég tisztának a bőrömet, akkor kétszer is beszappanoztam és használtam ezeket a durva sörtéjű keféket még a szemhéjamon is... Brr... Erre a célre soha nem vennék, viszont géllakkozás során, mikor formára reszeljük a körmöket és bufferelünk, ezzel könnyedén le tudjuk söpörni a port.

Mióta áttértem a kíméletesebb bőrápolásra tavaly szeptemberben és január óta pedig a koreai 10 lépéses rutint csinálom nap-mint nap, végre nem irritált a bőröm, nincsenek húzódó, száraz részek az orcákon. Viszont az ilyen és ehhez hasonló kefékkel okozott hegeket, amik akkor alakultak ki, mikor a gyulladt pattanásokon kör-körös mozdulatokkal végigdörzsöltem a kefét, még valószínű hónapokba telik majd eltüntetni.

Ha tehetném, megmondanám a tini korban lévő énemnek, hogy soha ne vegyél és ne fogadj el senkitől ilyet arcmosáshoz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 25.

Provence

2020. szeptember 24.

Évek óta használtam a képen látható, illetve utána a rózsaszín változatot. Már régóta nem láttam a Rossmannban, erre itt látom, hogy már nem gyártják. :( Nagyon szerettem, a Garnieres arctisztítómmal és a bőrömmel kitűnően működött. Remekül megtisztította és fellélegzett tőle a bőröm, engem egyátalán nem szúrt a sörtéje. Bizonyos időközönként (ha már megkeményedtek a sörték), akkor le kellett cserélni, még jó, hogy emiatt van 1 bontatlan tartalékom..Kár érte. :(

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 24.

Hecate

2019. október 23.

Nini, egy régi ismerős! :o) Kellemes érzés volt használni, jóleső ápoltság érzést biztosított. Ma már ugyan elektromos arctisztító kefét használok, de kedveltem. Viszont nem adok csak négy csillagot, mert annyira szerettem, hogy bontatlan csomagolásban voltak itthon tartalékok és azok sörtéi idővel, kibontás meg durva külső behatás nélkül is csúnyán elsárgultak, így kukába mehettek.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 23.

blackrose

2019. január 1.

Gèl lemosóval használtam règen,szèpen eloszlatta a termèket ès jól hámlasztott. A rózsaszín verziója van meg, minden használat után tisztítottam ès hagytam megszáradni, csak teljes száradás után rakom rá a kupakot,mert nem akarom hogy a sörtèk nagyon szètálljanak. Több mint fèl ève megvan, nem tapasztaltam különösebb romlást a kefe állapotában. Most már nem használok gèles lemosót, de van hogy csak szeretem átmasszírozni vele az arcomat a zuhany alatt,szèpen serkenti a vèrkeringèst. Nekem a kefe nem durva, de nem is nyomom rá erősen a bőrömre. Nem volt pènzkidobás,remèlem sokáig jó állapotban lesz mèg.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 1.

Lina14

2018. január 21.

Elso hasznalatnal kicsit szur, de aztan megpuhulnaka sortek, es szepen lehet vele radirozni

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 21.

Misa

2017. december 20.

Nekem sajnos nem jött be. A rózsaszín verziója van meg. A kupakot azonnal kidobtam, mert szerintem hülyeség rátenni - csak akadályozza a kefe rendes kiszáradását, ami miatt petricsészévé válik.
Valami dörzsölős cuccot akartam, mert a habzó lemosóval való simogatás nem vitte le az elhalt bőrt és az alapozót az arcomról. Arclemosóval használtam, de sajnos nekem túl durva, és túl gyenge egyszerre. Durva, mert a sörték szúrnak és karcolnak, és gyenge, mert a sörték túl hosszúak, ezért elhajlanak, ha egy kicsit is az arcomra nyomom a kefét.
Ami működhetne, az egy rövid és nagyon finom sörtéjű arckefe. Viszont ennyi pénzért olyat nem nagyon lehet találni.
Hogy mire fogom használni, még nem jöttem rá, de az arcomra sajnos túl durva, és őszintén szólva nem ajánlanám senkinek. A fizikai hámlasztásnál ha fájdalmat okoz a cucc, amit használunk, akár radír, akár kefe, akkor az túl durva - szerintem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 20.

Majida

2017. november 12.

Én ennek a kefének az új (rózsaszín) változatát vettem meg szerintem megérte a garnier pure active arctisztító (hab, géllel) használom és mintha fellélegezne a bőröm nagyon jól tisztít faggyút, arcon ragadt koszt és a pórusokat ami szerintem igazán fontos ha valaki szép arcbőrt szeretne utána selymes ,és puha a bőröm felülete.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 12.

Dorci1987

2017. augusztus 7.

Talán nem pont ez a márka van meg nekem, mert a Müllerben vettem, Beauty&Soul márkájú, és egyik fele finom kefe, a másik oldala pedig ilyen masszírozós. Tegnap vettem, és rögtön be is izzítottam :) Nagyon szép tiszta, finom, és puha lett a bőröm, egészséges fénye és egységes képe lett reggelre. Első arctisztító kefém, és a Remingtonét nézegettem, de iszonyú drága (majdnem 25.000 Ft), ezt pedig 1.200 Ft-ért vettem. És ugye vízálló ez is :D Nagyon megszerettem már ennyicske használat után is :) A keféjét valószínű csak heti kétszer-háromszor fogom használni, de a kis masszírozós részét reggel-este. Alverdés arctisztító habbal használom, és nagyon finom lesz tőle a bőr :) filléres történet, és úgy érzem, alapdarab a fürdőszobában :D Hosszú távú hatásairól update-elek majd :) Egyelőre 5* :-)

Update: Noshát, tudom, hogy pár nap még nem hosszútáv :D De annyira jól dolgozik ez a kis kefe, hogy muszáj elújságolnom, mit tapasztalunk :D A masszírozós oldalát használom minden nap 2-3szor, a másikat kicsit ritkábban, de ahogy kedvem szottyan. Már kiterjesztettem nyakra, és dekoltázsra is a használatát, főleg ebben a melegben, amikor egyébként is hajlamosak eltömődni a pórusok. Ez a kis kefe valami isteni!!! Olyan csodás fénye lesz tőle az arcomnak, és olyan szép egységes színe, hogy ezt eddig semmi nem adta meg neki :o A Himalaya Neem-es arcradírtól volt szép fénye az arcomnak, de ezt a fényt meg sem közelíti, arról nem is beszélve, hogy ilyen egységesen szép színem már régen volt. Semmi alapozót semmit nem használok azóta. A barátomnál is gyorsan bevetettem este, és nem akartam elhinni, hogy már másnap rajta is ezt láttam! Első körben most a Himalaya Méz és citrom habzó arclemosójával dolgozunk, lehet, ez is közrejátszik, de mivel nagyon gyorsan fogy, nem hiszem, hogy újraveszem (hacsak nem ennek is köszönhető a szép bőrkép). Elfogy, és maradok a kedvenc Alverdés habomnál, remélem, azzal is ilyen szépen teljesít :-) Imádom, imádjuk, kötelező darab! :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 7.

senskin

2017. május 7.

Vettem én is, de minek? Az eredmény: Orromnál eres bőr, irritált bőr és piros. Szóval, konjak szivacsot használok, mert más eddig nem jött be. Ezért nem merek elektromos arckefét venni, mert lehet pénzkidobás lenne csak...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 7.

csomoviki

2017. április 8.

Az itteni vélemények miatt vettem egyet. Sok bajom volt a bőrömmel de amióta használom sima és tiszta. Nmetudom miért csak most vettem valami álom ez a kis kefe. én is vettem hozzá a barackmagos himalaya arcradírt és együtt nagyon szépen tisztítanak. Olvastam hogy gyorsan berozsdásodik, de nekem ilyen bajom nincs vele, könnyen szárad és kényelmes a használata. Csak ajánlani tudom.

Update. Sajnos már sehol nem lehet kapni ezt a fajta kefét, csak a rózsaszín újítását, ami borzalmas mert nem szellőzik a kupakja miatt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 8.