For Your Beauty

Ár:   1399 Ft   Kategória:   Hajformázók
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: miyumiyu, Módosítva: 2020. február 12.

Kiszerelés:
Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Hajformázók

A bambusz göndör haj fésű különösen gyengéd a hajhoz és a fejbőrhöz. Megakadályozza a sztatikus feltöltődést, valamint hatékony a töredezés ellen. Emellett a bambusz antibakteriális tulajdonságokkal és kiváló nedvességállósággal bír.

Pearl30

2020. április 5.

Sajnos nekem csalódás ez a termék. A műanyag-mentesség jegyében vettem meg, bár kicsit bosszantott a műanyag csomagolása, de úgy voltam vele, hogy ha rendelek akkor is abban kapom meg. Viszont a fésűből szállkák állnak ki, amibe minden alkalommal belegabalyodott a hajam, és sajnos csiszolással sem sikerült eltávolítani.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 5.

miyumiyu

2020. február 8.

Meglepően jó fésű!
Hosszú, sok, egyenes hajam van, rengeteg hajkefét, fésűt próbáltam, de egyiket sem szerettem igazán, vagy féltődött a hajam, vagy roncsolta nagyon a hajszálakat.

Ez a fésű a maga egyszerűségében csodát művel! A hajam láthatóan szereti - nem száll, könnyű tisztítani, nem töri meg a szálakat.

Sűrű, egyenes hajra ajánlom.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. február 8.

Meglepően jó fésű!

Sűrű, egyenes hajra ajánlom.