For Your Beauty

Ár:   500 Ft   Kategória:   Ecsetek
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Albertina, Módosítva: 2018. július 16.

Kiszerelés:
Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Ecsetek

Kiváló minőségű és tartós arcpirosító ecset. Segítségével könnyen felvihető a smink.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Nikki1202

2019. május 28.

Mint minden for your beauty terméknél ismét az árral jövök, nagyon olcsó a többi márkához képest, de tudja ugyanazt mint azok.Nagyon elégedett vagyok vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 28.

ReiHUN

2019. május 17.

Jó minőségű, tartós ecset, sokoldalúan lehet használni. Az ára is nagyon jó. Korrektorecset társának kisebb (vagy picit nagyobb) erőkifejtésre sajnos elkezdett leválni a feje a nyélhez való illesztésnél. Úgyhogy azóta csak óvatosan bánok velük. :D

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 17.

Ann86

2019. február 5.

Nagyon szeretem. Már régóta megvan és egyáltalán nem hullik a szőre, pedig hetente rendszeresen mosom. Én kontúrozásra használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 5.

stripedpanda

2018. október 14.

Nagyon jó áron van, ennyi pénzért ajándék :D Nem hullik a szőre egyáltalán, pedig már régóta megvan, sok mosást túlélt, könnyen is tisztítható. Pirosításra is jó végülis, de szerintem nem olyan könnyű vele dolgozni, elég tömött ecset, nagyon figyelni kell rá, hogy ne essünk túlzásba, főleg pigmentáltabb termékek esetén. Amire én imádom használni, az a szem alatti korrektor fixálása, tökéletes a formája erre és nagyon szép eredményt lehet vele elérni :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 14.

DistressedMaszat

2018. augusztus 14.

Eddig nagyon tetszik, nem túl nagy ezért könnyen és lágyan építhető vele a pirosító. Puha, bár furcsa kicsit a formája, de ettől függetlenül szépen lehet vele dolgozni. Még nem hullajtott szőr és remélem nem is fog. Ár érték arányban szuper, ezért most kedvenc :)
Updatelek ha változna a véleményem, addig is ajánlani tudom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 14.

Updatelek ha változna a véleményem, addig is ajánlani tudom.

Albertina

2018. július 10.

Nagyon sok ecsetem van, de ez a legjobb pirosító ecset, amivel találkoztam. kb. fél éve használom, sokszor kimostam már, nem hullik a szőre. Puha, de azért van tartása. Nem vesz fel túl sokat, de szépen teríti a pirosítót. A képen nem látszik, de az ecset feje a tetején 2 oldalt el van vékonyítva, le van csapva kicsit, szerintem ebben rejlik a "titka". :) Szuper ecset, az áráról nem is beszélve! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. július 10.