For Your Beauty

Ár:   1499 Ft   Kategória:   Szépítő eszközök
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: gendur.berni, Módosítva: 2016. november 9.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Szépítő eszközök

Eltérő hosszú és rugalmas szálai probléma nélkül fésüli a nedves és a száraz hajat. Különleges sörtéinek köszönhetően egyszerűen és fájdalommentesen ki lehet fésülni a kisebb csomókat és meg lehet előzni a hajtöredezést. Ergonómikus kialakítása optimális kezelhetőséget tesz lehetővé, és praktikus mérete tökéletes útitársá és használati eszközzé teszi. Minden hajhosszra használható.

96viktoria

2019. március 14.

Most már nem rémálom a fésűlködés hajmosas után, imádom!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 14.

Most már nem rémálom a fésűlködés hajmosas után, imádom!

sophiie

2019. január 23.

A Tangle Teezer-t drágának találtam, sőt még az Ebelines verziót is, így választottam ezt. Amióta ezt használom nem töredeznek a hajvégeim annyira, nem fáj a fésülés sem. Nagyon szeretem, könnyű tisztítani, biztosan fogok még belőle venni. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 23.

April13

2019. január 22.

Nekem valami olyan változata van ennek a kefének, aminek nyele is van (azt hiszem, 1700-1800 Ft volt a "nyeles" változat). Életemben nem volt ilyen szuper hajkefém, vastag szálú, dús, erősen hullámos, erősen szőkített, kiszáradásra hajlamos, tehát halmozottan hátrányos helyzetű hajam akár egyetlen éjszaka alatt is nagyon komoly kócolódásra képes (és akkor arról ne is beszéljünk, milyen szénaboglya lesz belőle, ha beteg vagyok, egész nap fetrengek, és csak 3-4 nap után van erőm eljutni a fésülködésig!), de ez a kefe, bár csak kb. 2 hónapja találtam rá, de minden bonyodalommal, gubanccal megbirkózott eddig, ráadásul fájdalommentes volt a fésülködés vele, ami óriási pluszpont (régebben előfordult, hogy sírtam már fésülködés közben, annyira fájt a gubancok kibontása). Szerintem rendkívül kedvező az ára, és szuper, hogy egy ilyen elterjedt drogériahálózat, mint a Rossmann forgalmazza, azaz minden szellemi egyszerű és fájdalommentes a beszerzése is :-) Abszolút csillagos ötös!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 22.

kovacsrekaa

2019. január 3.

Evek ota nyuzok egy tangle tezeer fesut. Eleg kopott, es a sok elejtestol szet is tort. Teljesen veletlenul talaltam ra erre a kefere. Az ara jo, hasznalat kozben olyan mint a tangle, de a fogasa sokkal jobb nem csuszik ki a kezembol.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 3.

vadvirag919

2018. november 23.

Vastag, tömött egyenes hajam van, és a hajmosás utáni bontást leszámítva úgy 4-5 hónapja nem fésülködöm. Nem vagyok rosszban a fésűkkel csak hát... a fa nem tép és nem statikus ugyan, de nem éri át a hajam, a sima műanyag statikus, a vaddisznósörtéstől meg a falra mászom úgy karcolja a fejem és nem is bont rendesen. Az eredeti TT-t (még) nem próbáltam, csak az ebelines és egy noname verziót. Ezektől mondjuk nem voltam elájulva, előbbi durva, karcolós műanyag és szállt tőle a hajam, utóbbitól szintén. Nade! Ez a Rossmanos kis cukkerbogár, valami nagyon jó. Elég nagy, jól kézre áll, arany színű, nem karcolja a fejem és különösebben nem is száll tőle a hajam. (Éles bevetésen nem volt még, kíváncsi leszek, h egy hajmosás után mit tud - addig megy az 5 *.)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 23.

stripedpanda

2018. augusztus 10.

A mini változatát vettem meg, így bármelyik táskámba bedobhatom, de mégis jól használható, tökéletes a mérete. Már nagyon szerettem volna kipróbálni egy ilyet, gondoltam ez is megteszi, hátha nem válik be. Nem gondoltam hogy ennyire fogom szeretni, de imádom, könnyen és gyorsan kibontja a hajam, eddig az egyetlen hajkefe, amivel könnyen tudok fésülködni még edzés után is. Szerintem mindenképpen érdemes kipróbálni :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 10.

pappveronika30

2018. augusztus 10.

Nagyon szuper. akciósan jutottam hozzá,mert nem igazán akartam többet költeni rá,hátha nem válik be, de tökéletesen meg vagyok vele elégedve.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 10.

NikolettaV

2018. január 13.

Eddig Ebay-ről rendeltem a "tangle teezer" fésűket, azonban nem tudtam ennek a gyönyörűségnek ellenállni, mikor megláttam arany színben...És milyen jól tettem! :) Sokkal masszívabb, mint az Ebay-es társai, jobban kifésüli a hajam, és jobban is masszírozza a fejbőrömet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 13.

Enci76

2017. december 29.

Kislányomnak vettem, azzal a reménnyel, hogy engedi majd megfésülni haját. Kicsi, kézbeillő, a kis markában pont beleillik. Nem csalódtam, mert imádja, úgy ahogy én is. Sőrtéi puhák, de nem annyira.Hajhúzás nélkül lehet vele fésülködni, és a haj gyönyőrű tőle. Akár egy profi hajfodrász.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 29.

stella06

2017. szeptember 20.

A kisebb, kompakt verziót vettem meg, így tök jól szállítható. Nekem nagyon bevált, hónapok óta először tudok vele úgy megfésülködni, hogy nem marad maréknyi hajszál a fésűben. Szebb is a hajam a használata után, pedig nekem tényleg nagyon szárazak a hajszálaim a többéves festéstől.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 20.