For Your Beauty

Ár:   1499 Ft   Kategória:   Szépítő eszközök
Kiszerelés:   1 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: gendur.berni, Módosítva: 2016. november 9.

Kiszerelés:   1 db
Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Szépítő eszközök

Eltérő hosszú és rugalmas szálai probléma nélkül fésüli a nedves és a száraz hajat. Különleges sörtéinek köszönhetően egyszerűen és fájdalommentesen ki lehet fésülni a kisebb csomókat és meg lehet előzni a hajtöredezést. Ergonómikus kialakítása optimális kezelhetőséget tesz lehetővé, és praktikus mérete tökéletes útitársá és használati eszközzé teszi. Minden hajhosszra használható.

BadMink

2021. április 13.

Hosszú, göndör hajam van, amint csak a heti-másfél heti hajmosásnál fésülök ki. Ez általában 1- 2 órás művelet volt eddig, és szerintem a Gliss Kur kifésülő balzsam fogyasztásommal én tartottam el az egész márkát, mert legalább egy fél elfogyott az operációhoz. És még úgy is téptem, szaggattam, kis ollóval vágdostam ki a hatalmas bögöket. Úgy határoztam, hogy kipróbálok egy ilyen bontó kefét, hátha segít valamit a szenvedéseimen, de nem vártam csodát. ÉDES, JÓISTENEM! Fél óra alatt végeztem, a hajamból meg az átlagosnak a negyede se hullott ki a procedúra során! Nem túlzás azt állítani, hogy ez egy csoda! Hogy a fenébe tudtam eddig enélkül élni?! Akinek kócolódós a haja, azonnal szaladjon venni egyet! Nem viccelek! Jelenleg 2200 körül van a Rossmannban, de nagyon megéri az árát!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. április 13.

Provence

2020. szeptember 24.

Régebben hagyományos hajkefét használtam, és nem értettem a Tangle Teezer körüli hype-ot, de úgy voltam vele, hogy kipróbálom ezt az olcsóbbik alternatíváját. Ez sokkal jobb, mint a régi kefém, nem húzza a hajam, könnyen ki lehet szedni belőle a hajszálakat (nem is tépi a hajat, nekem a stressztől hullott erősen). Bár a Tangle Teezert azóta sem próbáltam (és valószínűleg nem is fogom, mert sokkallom az árát), ez a bontókefe is maximálisan teljesíti az elvárásaimat, az ára pedig nagyon kedvező, pláne akciósan. Egy fekete színűm van a hétköznapokra, de azóta vettem egy rosegoldot is tartalékba.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 24.

aniko_farago

2020. május 31.

Nagyon szeretem ezt a bontó kefét.Nem húzza a hajam.Könnyen lehet tisztítani és már jó régóta megvan.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 31.

Esztii78

2020. április 21.

Imádom, miután felfedeztem regebben hogy van ilyen kefe, azóta is ezt használom. Sok és dús a hajam és minden kefének kiesett a belseje mikor a hajamhoz ért, viszont ez a termék tökéletes hozzá és szépen ki is fésüli.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 21.

wildrose

2020. március 18.

Hajmosáskor a balzsammal szeretem átfésülni a hajam, ehhez a művelethez vásároltam. Szerintem a célnak megfelel, elég kíméletes, de elájulva azért nem vagyok.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. március 18.

Naoto

2020. február 5.

Szuper! Fogalmam sincs, hogy az eredeti Tangle Teezer milyen, de őszintén szólva nem is vagyok kíváncsi rá, mivel ez is tökéletesen működik, sokkal kevesebb pénzért. Már pár éve használom, és még mindig semmi baja, pedig jó párszor le is ejtettem. Egyenes, vékony szálú, de sok hajam van, bizonyos samponoktól vagy nagy széltől könnyen gubancolódik. Ezzel a hajkefével viszont nagyon könnyű kifésülni még a legnagyobb gubancokat is. Csak ajánlani tudom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 5.

Bogi97

2020. január 20.

Szerintem teljesen olyan mint a jóval drágább tangle teezer.
Szépen kibontja a hajamat még vizesen is.
Hordozni is teljesen jó, nem kell félni hogy elhajolnak a sörték vagy kitörnek mert van egy talpa is, amit vissza pattintasz rá.
Nagyon praktikus és jó vele fésülködni :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 20.

Szerintem teljesen olyan mint a jóval drágább tangle teezer.
Szépen kibontja a hajamat még vizesen is.
Nagyon praktikus és jó vele fésülködni :)

nona96

2020. január 16.

Imádom! Régóta szemeztem már vele és január elején akciósak voltak a fésűk a Rossmannban, plusz használtam fel hozzá kupont is, így 1000 forintot se kellett fizetnem érte. Nagyon szuper termék! Szerintem felesleges az eredeti Tangle teezer-re költeni. Ez is van olyan jó. A nedves hajat is minden gond nélkül kifésüli úgy, hogy közben nem tép, nem húz. Élmény vele a fésülködés.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 16.

Danielllla

2019. október 25.

Nem töri a hajvégeket, meg szerettem miatta a fésülködést, nem tépi a hajam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 25.

Nem töri a hajvégeket, meg szerettem miatta a fésülködést, nem tépi a hajam.

Brunettee

2019. szeptember 11.

Jó rég óta használom ezt a hajkefét. A mini verzióval kezdtem, de aztán muszáj volt váltanom a rendesre (nőtt a hajam hossza, ez már sokkal kényelmesebb volt). Nem tép, nem húz, a legtöbb gubancot gond nélkül ki tudom vele bontani. A drágább változatot nézegettem, de horrorisztikus ára van, így ő jött velem. Nem bántam meg, nem tervezem lecserélni másra. Jelenleg lapockáig érő, egyenes, átlagos (se nem sűrű, se nem kevés) mennyiségű hajam van.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 11.