For Your Beauty

Ár:   1499 Ft   Kategória:   Szépítő eszközök
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: gendur.berni, Módosítva: 2016. november 9.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Szépítő eszközök

Eltérő hosszú és rugalmas szálai probléma nélkül fésüli a nedves és a száraz hajat. Különleges sörtéinek köszönhetően egyszerűen és fájdalommentesen ki lehet fésülni a kisebb csomókat és meg lehet előzni a hajtöredezést. Ergonómikus kialakítása optimális kezelhetőséget tesz lehetővé, és praktikus mérete tökéletes útitársá és használati eszközzé teszi. Minden hajhosszra használható.

Naoto

2020. február 5.

Szuper! Fogalmam sincs, hogy az eredeti Tangle Teezer milyen, de őszintén szólva nem is vagyok kíváncsi rá, mivel ez is tökéletesen működik, sokkal kevesebb pénzért. Már pár éve használom, és még mindig semmi baja, pedig jó párszor le is ejtettem. Egyenes, vékony szálú, de sok hajam van, bizonyos samponoktól vagy nagy széltől könnyen gubancolódik. Ezzel a hajkefével viszont nagyon könnyű kifésülni még a legnagyobb gubancokat is. Csak ajánlani tudom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 5.

Bogi97

2020. január 20.

Szerintem teljesen olyan mint a jóval drágább tangle teezer.
Szépen kibontja a hajamat még vizesen is.
Hordozni is teljesen jó, nem kell félni hogy elhajolnak a sörték vagy kitörnek mert van egy talpa is, amit vissza pattintasz rá.
Nagyon praktikus és jó vele fésülködni :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 20.

Szerintem teljesen olyan mint a jóval drágább tangle teezer.
Szépen kibontja a hajamat még vizesen is.
Nagyon praktikus és jó vele fésülködni :)

nona96

2020. január 16.

Imádom! Régóta szemeztem már vele és január elején akciósak voltak a fésűk a Rossmannban, plusz használtam fel hozzá kupont is, így 1000 forintot se kellett fizetnem érte. Nagyon szuper termék! Szerintem felesleges az eredeti Tangle teezer-re költeni. Ez is van olyan jó. A nedves hajat is minden gond nélkül kifésüli úgy, hogy közben nem tép, nem húz. Élmény vele a fésülködés.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 16.

Danielllla

2019. október 25.

Nem töri a hajvégeket, meg szerettem miatta a fésülködést, nem tépi a hajam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 25.

Nem töri a hajvégeket, meg szerettem miatta a fésülködést, nem tépi a hajam.

Brunettee

2019. szeptember 11.

Jó rég óta használom ezt a hajkefét. A mini verzióval kezdtem, de aztán muszáj volt váltanom a rendesre (nőtt a hajam hossza, ez már sokkal kényelmesebb volt). Nem tép, nem húz, a legtöbb gubancot gond nélkül ki tudom vele bontani. A drágább változatot nézegettem, de horrorisztikus ára van, így ő jött velem. Nem bántam meg, nem tervezem lecserélni másra. Jelenleg lapockáig érő, egyenes, átlagos (se nem sűrű, se nem kevés) mennyiségű hajam van.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 11.

rvanessa

2019. augusztus 19.

Van már eredeti Tangle Teezer-em, akartam egy újat a Rossmann-ba, de 5000 forintért volt, ebből pedig pont 1db volt, egy fényes arany színű, 1800 ft-ért! Megvettem ezt inkább, és ugyanazt tudja,nem érdemes megvenni tripla áron!
Jó fésű, simán kifésültem a vizes gubancos hajam is, jól tettem,hogy ezt vettem meg. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 19.

Ann86

2019. május 29.

Az itteni jó vélemények miatt vettem meg és nem bántam meg. Nem húzza a hajam, szinte alig hullik ki pár szál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 29.

Nikki1202

2019. május 28.

egy szó: NEM. Az én hajam végeit teljesen széttörte, a fogása se tetszik annyira, nagyon nem vagyok elégedett. az ára még egész baráti, ezért kap 2*-ot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 28.

96viktoria

2019. március 14.

Most már nem rémálom a fésűlködés hajmosas után, imádom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 14.

Most már nem rémálom a fésűlködés hajmosas után, imádom!

sophiie

2019. január 23.

A Tangle Teezer-t drágának találtam, sőt még az Ebelines verziót is, így választottam ezt. Amióta ezt használom nem töredeznek a hajvégeim annyira, nem fáj a fésülés sem. Nagyon szeretem, könnyű tisztítani, biztosan fogok még belőle venni. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 23.