For Your Beauty

Ár:   699 Ft   Kategória:   Egyéb
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: anetta.filip, Módosítva: 2016. december 30.

Kiszerelés:
Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Egyéb

A kellemes illatú, innovatív bambusz kivonatot tartalmazó bőrradírozó szivacs növényi részecskékkel kíméletes és természetes bőrradírozást nyújt és ezáltal az elhalt hámsejteket gyengéden eltávolítja. A szivacs megfelelő mennyiségű vizet vesz fel és a tusfürdőt finom habbá habosítja.

Saretin

2019. május 1.

Imádom, az illata és az állaga miatt is, tökéletes bőrradírozáshoz. Csak egy a baja, túl gyorsan elrongyolódik, és ahhoz anyám drágának tartja, hogy havonta vegyek egyet. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 1.

balazskrisztii

2018. április 18.

Használtam már sima tusfürdővel és testradírral is, hogy fokozzam a hatását. Mind a kettőt jól felhabosította, de nem éreztem, hogy hatékonyabb lenne a radírral. A bambuszos illatát nem érzem, a kádban látom, hogy a kis szemcsék közül minden használat során egy nagyobb adag távozik. Onnan tudom, hogy nem megfelelő a hatása, hogy a lábamon állandóan benőtt szőrszálak vannak... 3* azért, mert kellemes érzés használni és nem árt. Nem fogom újravenni, továbbra is keresem a nekem megfelelő bőrradírt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 18.

Demonshadow

2018. február 6.

Nyereményjátékon nyertem, így nem fűztem hozzá nagy reményeket, bár saját márkás, attól még lehet jó. Nem igazán hittem a bőrradírozó képességében, véleményem szerint arra szerintem sokkal jobb a kávézacc, én utóbbit rendszeresen használom. Ezzel a szivaccsal azonban nem igazán tudok mit kezdeni. Önmagában olyan semmilyennek érzem, ha tusfürdőt vagy bármi mást nyomok rá, akkor úgy érzem, egy óra alatt se tudom belőle kimosni a folyó víz alatt. Mindig vissza-visszatérek hozzá, de igazából se nem utálom, se nem tudok rajongani érte. Aki mégis bőrradírozásra használja, azt viszont nem tántorítom el, mert nem büdös, nem karcolja, sérti fel a bőrt, hanem gyengéden masszíroz mint egy fürdőkesztyű vagy fürdőpamacs. Víz hatására megdagad, ezért olyan helyre kell tenni, ahol rendesen ki tud száradni, így nem büdösödik be. Én már jó párszor használtam, de nem vettem észre, hogy kezdene szétmenni az anyaga, úgyhogy tartósnak tűnik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 6.

kiralykislany

2017. augusztus 30.

Nagyon szeretem ezt a szivacsot, igazán puhává, és simává teszi a bőrömet, főleg ha a bambuszos Isana bőrradírral használom. Viszont, a második darabbal ugyanúgy jártam, mint Jujuci, néhány használat után szétrepedezett. Remélem csak hibás darabot fogtam ki.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. augusztus 30.

cattitude

2017. június 23.

elcsábultam néhány hete erre a szivacsra, elfogytak a bőrradírjaim, de annyi tusfürdőm van, hogy inkább ezt választottam, pedig nem nagyon vagyok szivacsos fajta. kibontáskor a fura szaga kicsit elborzasztott és még mindig nem kopott ki :( a radírozó hatása enyhe, nem karistol. nekem egész jól kézreáll és a habosító tulajdonságaival is elégedett vagyok. nekem egyáltalán nem szakadozik, remélem így is marad. 4 csillagot az eltűnni nem akaró szaga miatt kap.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 23.

kalmaniki

2017. június 21.

Nem lett a kedvencem ez a szivacs. Az illata érdekes,de nem kellemetlen. Semmilyen bőrradírozó hatást nem éreztem,nehezen habosítja fel a tusfürdőt. A mérete sem az igazi szerintem, nekem nem áll kézre.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 21.

Jujuci

2017. április 20.

Ha tehetném, minusz pontot adnék neki....
Felháborítónak tartom, hogy egy ilyen borzalmasan használhatatlanul rossz termék kint lehet a polcon és még pénzt is kérnek ezért....
Elsőre nagyon tetszett, tök szupi szemcsék vannak benne, és az illata is kellemesen érdekes. DE! Az, hogy a második fürdésnél 3 darabra szakad, majd minden további zuhanyzásnál leszakad belőle 1-2 darab, míg végül a 6. fürdéssel elfogy az egész szivacs, erre nincsenek szavak.
NE vegyétek meg!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 20.

Ha tehetném, minusz pontot adnék neki....
NE vegyétek meg!

anetta.filip

2017. március 28.

Elérkezett az idő a véleményem kifejtésére.:-)
Szóval: bontás után valami nedves, kissé csúszós, de jó illatú lötyivel volt átitatva (legalábbis ez volt az érzésem), ami vízlepergető réteget hagyott a bőrömön. Bevallom, ezt nagyrészt kiöblítettem, mivel nem igazán derült ki számomra milyen összetevőket takar ez az innovatív bambusz kivonat egészen pontosan.
Maga a szivacs kellemes, nem csiszolja a bőröm, a szemcsék benne a folyamatos használat mellett is megmaradnak. Jól habosít szappant, tusfürdőt egyaránt. Kellemes a vele való tisztálkodás, nagyon megszerettem, pedig nem volt még olyan szivacsom, amivel szerettem fürdeni, mindig csak a fürdőpamacs...
Egyetlen problémám, hogy mérete nagy, nem esik kézre, és vízzel telítődött súlyánál fogva elkezdett szétszakadozni is.
Eltéptem félbe, így meg kicsi.
Valószínűleg adok neki még egy esélyt, veszek egy újat, és azt elsőre szétvágom egy kisebb és egy nagyobb darabra, még használat előtt.
A szakadozás miatt nem tudom megadni most egyelőre az öt csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 28.

Elérkezett az idő a véleményem kifejtésére.:-)
Eltéptem félbe, így meg kicsi.
A szakadozás miatt nem tudom megadni most egyelőre az öt csillagot.

zorica85

2017. január 9.

Épp tegnap vettem meg ezt a kis mókás szivacsot, egyelőre nem próbáltam csak kibontottam. Hihetetlen mennyire teleszívta magát párával míg a kocsiban hazautazott. Van egy illata, nem tudom ez megmarad-e majd használat közben, mindenesetre ma kipróbálom az alterrás krémtusival hátha úgy beválik. Kap négy csillagot mert már tapintásra bejön, aztán később meglátjuk lefelé vagy felfelé javítom-e a pontozást. :)

Nagyon bejön, a vásárlás óta minden nap ezt használom, még a krémtusit is felhabosítja és jól át tudom dörzsizni vele a bőröm, nekem bevált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 9.

Sindy6

2016. december 31.

Engem nem radíroz igazán, hiába tele van kis gyöngyökkel. A használata elején van egy illata, ami biztos a bambusz kivonatnak köszönhető.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 31.