Best of Beauty 2019

For Your Beauty

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Ecsetek
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: vira.15, Módosítva: 2013. július 18.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Ecsetek

Ár: 700 , Eladó: peppi
Állapot: 1x kiprobalt, Helyszín: Győr, fizetés: Személyesen Győrben, vagy Foxpost/posta
aalexaa

2018. október 25.

Évek óta van egy ilyenem, tényleg nem a legpuhább, de szerintem nem vészes. Én highlightert viszek fel vele a belső szemzugba és a szemöldökcsontra, erre tökéletes. Nekem nem hullik, nem is hullott, tényleg elpusztíthatatlan (pedig eddig már két Primus cigitöltőt sikerült tönkretennem:D). Szeretem, mindennapi használatban van, hiányozna ha nem lenne.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 25.

rekamer

2018. október 25.

Évekkel ezelőtt kaptam ajándékba rokontól.
Látszatra pihe-puha. Haha, nem. Szúrós.
Eleinte hullott a szőre (fujj) mosás közben, de néhány hónap után abbahagyta.
Nem tudom miből készült, de elpusztíthatatlanságból vetekszik egy Nokia 3310es telefonnal vagy egy piros-fehér Primus cigaretta töltővel.
Ha valaki precizitásra vágyik, lehet én vagyok noob és nem bírok a vonalakon belül maradni, de ezzel nem tudok felpakolni szemhéjra festéket megfelelően ha cut crease makeupot készítek. Túl vastag és bolyhos ez az ecset ahhoz.
Ha precizitásra nincs szükséged sem igényed, a szemhéjad teflonból van, bírod a kezdeti random elhullott szőrt, ár-hiperszenzitivitásban szenvedsz, bírod az opálos átlátszó nyeleket, és netán a gyereked/ háziállatod is ádázan elpusztítani szándékozik a sminkesecseteidet, akkor ez a TE terméked! :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 25.

Évekkel ezelőtt kaptam ajándékba rokontól.
Látszatra pihe-puha. Haha, nem. Szúrós.
Eleinte hullott a szőre (fujj) mosás közben, de néhány hónap után abbahagyta.

Pocok96

2018. február 25.

Kettőt vettem egyszerre, így van külön a világoshoz és a sötétebb színekhez is ecsetem, így véletlenülse koszolom össze a szememet. Nekem beváltak és az áruk is igen csak baráti!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 25.

Zsokaa

2016. november 25.

Évek óta megvan. Nem használom túl gyakran, de teljesen jó kis ecset.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 25.

Évek óta megvan. Nem használom túl gyakran, de teljesen jó kis ecset.

lovecreams

2016. november 23.

Nagyon jó kis ecset. Több éve megvan, és ugyanolyan pihe-puha még mindig. Könnyen kimosható, szépen lehet vele dolgozni, tényleg nem hullik. Bátran ajánlom:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. november 23.

Stella8

2016. november 23.

Nekem kb 3 éve van meg, szeretem nagyon :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. november 23.

Nekem kb 3 éve van meg, szeretem nagyon :)

Maja92

2016. november 23.

Elég rég megvan, ez egy olyan olcsó ecset, amivel lehet szépen dolgozni és nem hullik a szőre sem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 23.

_zsulu_

2016. szeptember 22.

Vannak olcsón jó ecsetek (főleg az ebay bugyraiban), de ez nem tartozik közéjük. Az első pillanattól nagyon hullott a szőre, még sminkelés közben is, ami elég zavaró. Nem túl puha, mondhatni szúr is kicsit, és elég csúnyán van vágva. Szerintem aki olcsón akar kezdő ecsetet venni (én is így vettem anno), ne ezt szerezze be, mert elfogja venni a kedvét az ecsethasználattól. Akkor inkább egy Jessup szett, vagy tényleg valami ebayes gyöngyszem...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 22.

Greti22

2016. június 30.

Én nem tudok vele szépen dolgozni, hullik is és szúr is. Pedig még nincs elhasználódva. Barátnőm használta kb egy hetet és utána nekem adta, szóval nem csak nekem nem jött be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. június 30.

zsuzsu92

2016. május 23.

Szép füstös szemeket lehet vele csinálni, szeretem :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 23.

Szép füstös szemeket lehet vele csinálni, szeretem :)