For Your Beauty

Ár:   299 Ft   Kategória:   Egyéb
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: yera, Módosítva: 2012. november 28.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Egyéb

Finomreszelő a sima és fényes körmökért kémiai anyagok nélkül.

Rózsaszín: eltávolítja a csíkokat, egyenletlenségeket és elszíneződéseket.

Fehér: matt fényt biztosít.

Szürke: fényesre polírozza a körmöket.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Nikki1202

2019. május 28.

Az árához képest bőven túlteljesít. Nagyon elégedett vagyok vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 28.

Az árához képest bőven túlteljesít. Nagyon elégedett vagyok vele.

redrick

2017. május 26.

Táskafelszerelés-alap. Tökéletesen egyengeti a körömvágó rögös útját - nincs is szükségem többre, eszem ágában sincs polírozóként használni. A körmeim gyengék az erősebb reszelőkhöz, ezért ideális, bár nem tartós darab, pár használat után már látom a papírt hullámosodni, azonban a véletlenül fellelt képregényes design és a korrekt ár a termék mellett érvelnek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 26.

SimonO

2016. március 17.

Elsőre próbáltam a polírozók közül. Szépen kifényesítette a körmöket, de pár használat után úgy tűnik, hogy a polírozó réteg gyorsan lekopik, így nem tudom, hogy meddig fogja a célját teljesíteni. Az ára sem vészes, egy csillagot csak azért vonok le, mert találtam számomra jobban tetsző polírozót.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 17.

sky_of_amethyst

2014. augusztus 10.

Nagyon jól fényesíti a körmömet és eltünteti róla a hibákat, viszont egy idő után elhasználódik..

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. augusztus 10.

Alice83

2014. április 14.

Megint amolyan táskába dobálós alapdarab..jó ár mellé elvárható minőség..

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. április 14.

Megint amolyan táskába dobálós alapdarab..jó ár mellé elvárható minőség..

punkyorange

2014. január 4.

Szeretem egészben lehúzni a körömlakkokat, ami sajnos nem tesz jót a körmöknek :(. A sérült felszín helyrehozására vettem ezt a finomreszelőt, ami minden várakozást felülmúlt. Nem gondoltam volna, hogy ennyire fényes is lehet mindenféle kence nélkül a köröm. Sokkal szebben mutatnak a körömlakkok az egyenletes felszínen. A legmeglepőbb, hogy a lakk lemosása után is ugyanúgy fénylenek a körmök, mint reszelés után :).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 4.

cicaslany91

2013. december 20.

Olcsó és nagyszerű :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 20.

Olcsó és nagyszerű :)

beautymaniac

2013. augusztus 20.

Főleg műköröm leszedése után szoktam használni, gyönyörűen rendbe lehet vele tenni a körmöket. Szépen políroz, egyenletes lesz a köröm a használata után. Ha sűrűn használjuk, akkor nem hosszú életű a polírozó. Az ára viszont nagyon olcsó.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 20.

Nicu

2013. július 30.

Olcsó, jól teljesít, elég gyorsan elérem a kívánt eredményt. Ha nekem is gyorsan elhasználódik, akkor is újra fogom venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 30.

mili

2013. július 23.

Olcsó jó és gyorsan elhasználódik de tőlem maximális pontot kap, mert ilyen típusú reszelőből eddig nem találtam még ennél tartósabbat. Maximálisan elégedett vagyok vele, és amíg lehet kapni ezt használom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. július 23.