For Your Beauty

Ár:   249 Ft   Kategória:   Testápolás
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: vira.15, Módosítva: 2013. január 18.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Testápolás

Betti302

2019. december 27.

Eddig mikor nagy ritkán használtam pamacsot mindig olcsóbb rosszabb minőségűt használtam. Tetszik benne hogy tömöttebb, nem az a fajta amelyik szét hajlik teljesen és nem lehet normálisan fürödni vele. Nekem bevált.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 27.

GoldTree

2019. augusztus 12.

Régóta ezt használtam, de változtattak rajta. Mióta fehér a madzagja, az anyaga is csúszós, gyenge minőségű lett.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 12.

NovErke

2019. május 26.

1-2 szer vettem ilyet, jó volt, igazából semmi extra. Olyan mint a többi, kicsit hamar szétesett de meg tudtam javítani.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 26.

spiceginger

2019. április 17.

Sokáig bírja, többször újravettem. Pár éve ezt a fajtát használom csak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 17.

Sokáig bírja, többször újravettem. Pár éve ezt a fajtát használom csak.

sailorluna

2018. augusztus 3.

többször újravásároltam már (higiéniai okokból), bár sosem esett szét. olcsó és sokáig bírja a mindennapos használatot. remekül felhabosítja a tusfürdőket, nagyon szeretem, enélkül nem szeretek zuhizni. : )

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 3.

Dorottya92

2017. március 19.

Nem a legjobb. Egynek jó, de kb 2 hét után már szétesik.
A dm-es sokkal tovább bírja és az még sosem esett szét.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 19.

Nem a legjobb. Egynek jó, de kb 2 hét után már szétesik.
A dm-es sokkal tovább bírja és az még sosem esett szét.

dizabella01

2016. október 4.

Olcsó, jó minőségű, nem esik szét. Már a harmadiknál tartok, vagy negyediknek, és egyik sem esett szét 1 éven belül, 1 év után azért ki kell cserélni higiéniai okokból, de különben bírná 2 évig is. Ajánlom! Nagyon gazdaságos vele a tusolás, fürdőrózsa nélkül szinte elképzelhetetlen számomra a zuhanyzás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 4.

Zsofii88

2016. január 30.

olcsó és nagyon jó!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. január 30.

olcsó és nagyon jó!

Babooca

2015. április 24.

2014.
Sokadikat veszem, kismillió színben van, nagyon szeretem

2015.04.24.
Kiderült, hogy összekevertem egy másikkal. Ebből egyet vettem, egy használat után szétesett. Soha többé.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 24.

2014.
Sokadikat veszem, kismillió színben van, nagyon szeretem

2015.04.24.

loju

2015. március 25.

Már régóta barátnők vagyunk! Nagyon sokáig bírja, jó árban van és arról nem is beszélve, hogy nagyon jól lehet vele spórolni a tusfürdőn. Egy használatra 1 teáskanálnyi tusfürdővel tetőtől talpig le lehet fürdeni, mert nagyon jól felhabosítja. A másik előnye, hogy jól leradírozza az elhalt hámsejteket is, így folyamatosan megújítja a bőrömet! Nem is vagyok hajlandó nélküle fürdeni, mert már nem ugyanaz az érzés nélküle, mint vele!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. március 25.