For Your Beauty

Ár:   549 Ft   Kategória:   Szépítő eszközök
Kiszerelés:   2 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: janka.s, Módosítva: 2018. április 12.

Kiszerelés:   2 db
Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Szépítő eszközök

Hajfestő és szilikon ecset egy csomagban. A szilikon ecset segítségével pontosan és precízen vihető fel a hajfesték, a finom és flexibilis szilikon végnek köszönhetően.

CrazyHairDontCare

2020. november 1.

Hennás hajfestéshez vettem, de egy tíz perc után rájöttem, hogy erre a kezem mindkét ecsetnél alkalmasabb eszköz. Bár ennek ellenére érzem, hogy biztosan jobban működik olyan anyaggal aminek a konzisztenciája nem a nyers amerikai palacsinta tésztáéval egyezik. Kézre állóak és a hajat is könnyen lehet velük elválasztani.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 1.

janka.s

2018. április 20.

Őszinte leszek, ezt csak azért töltöttem fel, hogy elmondjam, hogy az a rózsaszín szilikonlapátka a legjobb, leghigiénikusabb eszköz amit arcpakolások felvitelére valaha használtam! :-D
Gyorsan kellett amúgy hajfestő ecset, a R-ban pedig csak ez volt épp csomagban, fogalmam nem volt mire lehet amúgy jó hajfestésnél ez a rózsaszín izé. Aztán rájöttem, hogy mennyire jól alkalmazható erre. Nem kell kézzel belenyúlkálni a arcpakolásokba (no bacipara ezáltal), nem ragad rá felesleges anyag, minden csepp kinyerhető a dobozkákból/tubusokból ezzel és az arc minden szegletét tökéletesen le lehet mázolni vele. A meló végeztével langyos, szappanos vízzel elöblítem és kész. Tökéletesen tiszta lesz, nem ragad bele semmi, mint a szőr ecsetekbe. Szóval ha valakinek legközelebb hajfestő ecset kell és akar egy jól használható ráadást, ezt vegye! :-D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 20.