For Your Beauty

Ár:   1200 Ft   Kategória:   Hajformázók
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: rekababa1216, Módosítva: 2014. március 7.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Hajformázók

Puha és kényelmes hajkefe a Rossmannból!

romsicsbori

2017. január 5.

Olcsó, de kiváló hajkefe. Vékony szálú, könnyen gubancolódó hajam van, de ez a kefe tépés-húzás-cibálás nélkül birkózik meg a vizes hajammal is. Régóta használom, de még egy fogat sem hullajtott el. Az egyetlen negatívuma az, hogy kicsit instabil. Két év után elkezdett lötyögni, majd lejárni a feje a nyeléről.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 5.

Orsolya13

2016. december 1.

Jó kis hajkefe. Amióta megvettem kevésbé hullik a hajam (előtte tupírfésűvel fésülködtem, ami elég rossz ötlet volt) és se a vizes, se a száraz hajam nem tépi vagy húzza nagyon. A nagyobb gubancokat is szépen kiszedi, persze akkor kicsit húz, de melyik fésű nem. Kicsit áramos lesz fésülködés után a hajam, de ez lehet a sampon miatt is, szóval árát tekintve megérte.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 1.

borb.biaa

2016. augusztus 20.

Nagyon szeretem ezt a hajkefét, fájdalommentesen fésüli ki a gubancokat, nem húz, nem tép, nem segíti elő a hajtöredezést, és elég masszív is. Ha jól emlékszem, 1000 Ft körül volt az ára, ennyit bőven megért.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. augusztus 20.

nikolett

2016. augusztus 17.

Anyának van ilyen és ő szereti ☺

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 17.

Anyának van ilyen és ő szereti ☺

HDR

2016. július 23.

Végre a gyerek is hajlandó megfésülködni sírás és menekülés nélkül, pedig folyton összegubancolódnak a fürtjei. Szuper darab! Fajdalommentesen fesuli ki a problemas hajat is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 23.

Mundow

2016. június 2.

Mikor száraz a hajam, akkor ez a kedvenc hajkefém a haj kibontására. Gyorsan és fájdalommentesen kifésüli a gubancokat. Nagyon jó. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. június 2.

Flower1008

2016. április 19.

Nekem más színben van. Nagyon de nagyon szuper. Eddig sokszor szenvedtem a gubancokkal, de vele pillanatok alatt kifésülöm !!!! Örülök, hogy megvettem ! 10 csillagot adnék ha lehetne :D

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 19.

tátombák

2016. január 2.

Karácsonyra kértem, mert a régi hajkefém nem gumibetétes volt, és szinte az összes bogyó leesett a tüskék végéről, kész kínzás volt használni. Ég és föld a különbség! Öröm használni, elég strapabíró, ha fésüléskönnyítőt is fújok a hajamra, pillanatok alatt kibontja a legnagyobb gubancokat is.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 2.

hlillus

2015. december 1.

Elég régóta használom és sokszor (más hajkefém nincs is jelenleg, csak a táskámban kisfésű), de mindig tökéletesen teszi a dolgát. Nem karistol, nem tépi a hajamat, könnyű tisztítani.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 1.

Liedor21

2015. október 20.

Imádom!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 20.

Imádom!