For Your Beauty

Ár:   699 Ft   Kategória:   Egyéb
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: bodri95, Módosítva: 2016. november 14.

Kiszerelés:
Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Egyéb

Segít kiszedni a hajkefében maradt hajszálakat.

izabella73

2020. október 25.

Nekem már az újabb változata van meg, (nem a képen szereplő) aminek a másik végén egy műanyag "fésű" van.Viszonylag jól, bár nem maradéktalanul, ki tudom szedni a szöszöket és hajat.Főleg a vaddisznó sörtés hajkefénél tud hasznos lenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. október 25.

wildrose

2020. március 24.

Okos kis eszköz, szépen kiszedi a hajszálakat a hajkeféből.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. március 24.

Okos kis eszköz, szépen kiszedi a hajszálakat a hajkeféből.

bodri95

2016. november 3.

Ez valami csodálatos!!! Sokáig gondolkodtam,hogy megvegyem-e..de aztán úgy döntöttem kipróbálom,tekintve a vaddisznósörtés hajkefém állapotát,amit nem nagyon mertem vízzel tisztítani és az apró kis szöszöket sehogy sem tudtam kiszedni belőle. ÉS mintha új lenne a hajkefém! Tényleg csak ajánlani tudom,valami hihetetlen amit csinál!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 3.