For Your Beauty

Ár:   1990 Ft   Kategória:   Szépítő eszközök
Kiszerelés:   1 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Roseblood, Módosítva: 2021. március 3.

Ár:   1990 Ft
Kiszerelés:   1 db
Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Szépítő eszközök

A professzionális hajvágó olló a precízen csiszolt pengével különösen könnyen kezelhető. A különböző méretű, gumibetéttel ellátott ollószemek és az ujjtartó egy kényelmes és kevésbé fárasztó hajvágást tesznek lehetővé.
Rozsdamentes acélból készült, ezért antiallergén.

BlindedByLipstick

2018. február 15.

Kicsit akad, de ezen kívül tökéletes olló. Tavaly augusztusban voltam utoljára fodrásznál, azóta nagyon sokat nőtt a hajam, és a vége már olyan szinten frizzy és fúj volt, de nem tudtam, mikor tudok hazautazni fodrászhoz (bennük bízom csak, hogy nem cseszik szét a hajam). Anyát beszéltem rá, hogy vágja le hátul, szegény annyira ideges volt, hogy elrontja, de nem. :D Én a frufrumnak estem neki, és nagyon cuki frizurát alkottunk így. Könnyű vágni vele, a hajam friss és tömött tapintású, és nem barmolta szét a végeket. Ennyi pénzért egy ilyen jó hajvágó olló szinte ajándék, csak ajánlani tudom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 15.

WednesdayAddams

2018. január 7.

Hoppá, a csillag lemaradt, ráfognám a telefonomra, de igazából szerintem csak én vagyok vaksi. Szóval jár neki a max. csillag :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 7.

claudia

2017. április 23.

Nagy nehezen, évek alatt megnőtt a hajam derékig, viszont alig volt rá alkalom, hogy élvezhessem a loboncom. Kibontva csak ritkán tudtam hordani, a hajmosás egy kínszenvedés volt, mert sok és hosszú hajam volt. A fodrászhoz alig jutottam el, így hát hirtelen felindulásból vettem egy ilyen ollót, és itthon szépen levágtam majdnem váll alá érőre. Balkezes vagyok, de nem igazán gátolt az olló használatában, a penge éles, nem nyirbálta szét a hajam. Egészséges, tömör, puha még mindig a vége. Könnyű használni és pontos. Otthonra tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 23.

lilibeck

2016. február 19.

Akciósan 1100ért vettem. Akartam már itthonra egy hajvágó ollót, hogy magamnak is meg tudjam igazítana a hajam hosszát. Szerintem rendben van, bár mikor nyitogatom picit 'akadozik'. Szépen vágott a hajamból, nem roncsolta a szálakat.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 19.

Ennie86

2015. november 30.

Tavaly nagyon ránk jött a férjemmel, hogy vágjunk egy kicsit a hajamból. Ezzel az ollóval sikerült lenyisszantani 10 cm-t a derékig érő hajamból. Nem bántam meg hogy megvettük. Jó kis ketyere. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. november 30.